Červen 2012

Tropy, tropy a zase tropy

30. června 2012 v 20:42 | Erbanka
Ufff...To je strašný vedro! Hrůza, tohle není normální ani na červenec (takřka) 37°C to je vážně trochu moc. Já jsem dneska byla venku, a přežila jsem (SLÁVA! :D) Kupodivu jsem měla odpoledne jen jednu zmrzlinu, a ani jsem ji nedojedla. Držela jsem se se svou kamarádkou hlavně tedy ve stínu, a společně jsme ukecali kluky aby si s námi zahráli nějakou hru. Tak já, už budu končit, jdu si dát nějakýho nanuka z mrazáku...:)Vyhodnocení 3. kola SONF

29. června 2012 v 22:39 | Erbanka |  Noviny
Tak, máme tu vyhodnocení 3tího kola SONF. Doufám, že budete s výsledky spokojeni, a předem se omlouvám, ale někdo vypadnout musel, ale je jasné že fotíte vážně dobře pokud jste se dostali až do tohohle kola...:)

Soutěžící: Bebe (bebesusenkyblog.blog.cz)

Tak tahle fotka je pěkná, ale není až tak dokonalá. Asi Ti dalo hoděn práce vyfotit takovouhle fotku. Ale začnu tím co se mi líbí, je to to temno dole, že není vlastně vidět, celá
ta svíčka, což se mi líbí vážně hodně, jenomže potom už to není taková slává,
ta fotka na mě působí trošičku uměle, ale fotka dobrá, ale mohla být lepší
Body: 7/10

Soutěžící: Elen (blog nemá)

Jako obvykle nemám vo vytknout ;D Tvoje fotka, je vážně dokonalá. Je kouzelná vážně moc, působí na mě elegantně tak lehce jemně, prostě krásně. Jak je okolo tma je úžasné a jak jsou ty svíčky jakoby do perspektivy, a ještě k tomu září ten spodek, vážně nádhera :)
Body: 10/10

Soutěžící: Thing-of-heart (thing-of-heart.blog.cz)

DOKONALOST :))* Vážně nejlepší fotka, perfektní úžasná bez chybičky-
Začnu od spoda, krásně je to takové roztekle, okolo je tma dokonalý, jak to stoupá k tomu
plamínku, tak to vypadá strašně efektivně a celý plamínek sám o sobě je dokonalý,
hlavně jak prosvítá přes to světlo, krásná bez chybičky :)
Body: 10/10

Soutěžící Your-crazy-neighbor (your-crazy-neighbor.blog.cz)

Fotku neposlala
Body: 0/10

Vypadává
↓↓↓
Bebe

Jelikžo se Bebe dostala, až tak daleko, tak tady ode mne má diplom: :) Snad se líbí :)
SONF - Oznámemí

28. června 2012 v 7:36 | Erbanka |  Noviny
Ahoj. Takže, už se nedalo svítit Your-crazy-neighbor mi fotku prostě ne a ne poslat, a to jsem ji k tomu vyzívala několikrát. Bohužel jí musím ze SONF vyloučit. Ale vy ostatní jste už fotky poslaly takže se těště na vyhdonocení.

VYHODNOCENÍ SONF DNES OKOLO 20:00 ;)Outfitt - moje hodnocení

27. června 2012 v 21:32 | Erbanka |  Recenze
1. Outfitt

Tenhle styl totálně žeru :D Začneme od vrchu. Ten svetřík je naprosto boží, vypadá strašně pohodlně a tak v něm nositelka vypadá mile a nesměle. Pod tím jak čouhá ta hnědá sukýnky taky skvělý, od jakživa miluji skládaný sukně :) A ty legíny k tomu nemaj chybu! :)
Body: 10/10

2. Outfitt

Oproti tomu prvnímu outfittu, je tenhle hodně moderní a takový odvážější a drsnější. Jeho nositelka na mě působí jako trošku tvrdší holka, a tak trochu bláznivě kvůli těm červeným converskám. Působí na mě, že si někdy někam vyjde s klukama a někdy i s kámoškama, vím že je to mimo, sle má boží nohy! :) Džíny a boty k sobě suprově ladí :)...
Body: 10/10

3. Outfitt

Pravda musela jsem ten obrázek trochu zúžit, protože původní obrázek je moc velikej, ale to neubírá kvalitě :) Ten stly vlasů totálně žeru krásně jemné a lehké, jako...jako...nevím jak to řícrt, ale něco mit o strašně moc připomíná. Ta mašlička v tom vůbec neškodí, naopak se tam hodí, dodává tomu ještě větší jemnost. Tričko DOKONALOST bez komentáře :)* A foťák a celkově všechno na fotce na mě působí skvěle :))
Body: 10/10

Nápad na článek mi vnukla Bebe (bebesusenkyblog.blog.cz)

Dramatický kroužek!

27. června 2012 v 7:39 | Erbanka |  ♥ Diary ♥
Třikrát SLÁVA SLÁVA SLÁVA! Budu chodit na dramaťák! Už přes tři roky hledám všude možně dramatický kroužek, a teď zjistím, že je možnost hend v umělecké škole, co je takřka za rohem. Četla jsem si co se bude na dramaťáku dělat je tam: Kreativní psaní pantomima, loutky, práce s maskami, hraní divadla...prostě můj ztělesněný sen :) Dneska to tam jde mamka vyřídi, takže je možné že od září enbo možá od prázdniny bych tam mohla chodit. Děkuji bože, zas se mi udělo něco dobrého...:D

Jupí! :)Omluva

26. června 2012 v 22:04 | Erbanka |  ♥ Diary ♥
Moc se omlouvám, že sem dneska ještě nepsala a že jsem poměrně neaktivní, ale náš počítač je totálně na nic pořád se seká a padá. Jen tak jsem na blogu najednou *blik* černá obrazovka a "NO SIGNAL" Nevíme co s ním je. Taťka ho dnes celý přeinstaloval tak doufám že, už bude v pořádku a my se uvidíme pravidelně. Je mi to líto, ale zítra je možné že článek nebudu moci napsat, kvůli těmhle problémům, ale jsems i jistá že se to brzy vyřeší. Zatím se mějte...:))

Sorry

Vampire knight + Guilty povídky - VK díl 1.

25. června 2012 v 21:41 | Erbanka |  Moje literární tvorba
Tu noc padal z nebe sníh, stromy byly opadané a trouchnivějící úplně bez nálady. Širako daleko nikdo, jen přesně vprostřed zasněžené pláně stojí malé holčička jménem Yuuki. Její hnědé vlasy jí vlají okolo malé hlavičky: "Zima." Říká si. Do zelených palčáčků chytá sněhové vločky. "Čistý bílí sníh? Co je to sníh?" Zamyslí se, mezi tím ve své hlavě slyší starší dívčí hlas: "To je něco co není červené." Yuuki jen tak stojí s nateženými ručičkami vůči sněhové vánici. " Co je to ta červená?" Ptá se staršího hlasu. Odpovědi se nedočká, najednou se proti ni zjevý zvláštní muž, má dlouhý kabát, ruce v kapsách a velké červené oči, barvy krve.
"Ztratila sese holčičko?" Ptá se Yuuki zvláštní muž, hlubokým děsivým hlasem.
Yuuki se mu podívá do tváře, vidí bledou pleť, oči ještě červenější než předtím, a dlouhé tesáky:
"Smím vysát tvou krev." Ptá se jí.
Yuuki zůstáva šokovaná, neví co má dělat, jen kouká jako zmražená, doufá že se jí všechno jen zdá. Muž, ale na nic nečeká a vrhne se po Yuuki svými tesáky. Yuuki se snaží utéct, ustupuje od muže pomalými kroky, svou neopatrností spadne do sněhu, skvělá příležitost. Muž nečeká a na Yuuki se okamžitě vrhá. Svou obří upírskou rukou jí chytá za malou hlavičku. Yuuki se snaží bránit, ale co proti takovému člověku zmůže?
"Neee!!" křičí svým jemným dětským hláskem. Už se rozlučuje se svým životem, zavírá oči, ale najednou. Kdesi vdálce zavlál dlouhý bílí plášť, kapičky krve pomalu spadaly o bílého sněhu. Muž, který Yuuki napadl lehá mrtev. Vedle něj stojí, mladý upír z krásnými hnědými vlasy. Yuuki ho s obdivem pozoruje. Upír vytahuje zakrvácenou ruku z onoho útočníka.
"Jsi ostuda, všech upírů." přenese vznešeným hlasem, a krev z ruky jemně olízne
Dívá se na Yuuki svýma červenýma očima. Malá Yuuki sedí vyděšená ve sněhu. Krásný upír se k ní natahuje. Nastavuje svou ruku a jemně se na Yuuki usměje: "Už jsi v pořádku." Yuuki na něj s obdivem dívá. Později natahuje svou malou ručku. Dotknou se. Vítr se rozfouká, ale v tu chvíli už Yuuki drží, její krásný upírksý zachránce....

O 10 LET POZDĚJI.

"Toto je soukromá akademie Cross. Slavná škola, kde sou všichni studentni na ubytovnách." Popisuje Yuuki svou školu. Nyní jí je už 15 let, a chodí na tuto akademie, kde dělá ředitele její adoptivní otec. Není tu, ale jen jako studentka, zastává funcki "prefekta".
Před branou do noční třídy, se shromažďují studentky denní třídy, čekají až se dveře otevřou a oni uvidí svoje školní idoly z noční třídy.
"Hej! Netlačte se!" Okřikne je Yuuki a běží rychle ke dveřím.
"Dobře dobře, ustupte." Pokračuje, a zaujímá postoj typu "SEM NE"
"Pro všechy studenty u platí zákaz vycházek, vraťtě se do svých pokojů." Dodává
"Říkáš to proto, že se chceš jít sama podívat na noční třídu že, Cross!" Oboří se na ni jedna ze studentek.
"Ano," přidává se k ní další "Jen, protože si ředitelova dcera, to není fér..."
"To není pravda." Hájí se Yuuki " Být prefekt je má práce." říká a jako důkaz, ukazuje svou prefektní šerpu, jež nosí na své pravé paži.
"Pane Aidou!" Ozvou se najednou všechny dívky a hrnou se vpřed i přes Yuukiina slova.
"To ensníte!" říká výhružně Yuuki, a děvčeta se pokouší odstrčit. Najednou se, ale ozve otevření brány, všichni studentni dení třídy se zvědavě dívají co se děje, ve velkých kamených dveří stojí noční třída.
"Ahhh." rozplývají se všecha děvčeta nad krásnými hochy z noční třídy. Koukají na jednoho po druhém, všichni krásní v bílích uniformách. Najednou vykračují vpřed, dvoum řadám děvčat z denní třídy.
"Dobré ránko, děvčeta, slyšel jsem vás, všechny jste dnes plné energie..a moc pěkné." říká jeden ze studentnů Aidou, a na všechna děvčeta se mile směje.
"Ahoooj." Láká si ještě více všechna děvčeta, máváním ruky na symbol přátelství. Všechny dívky jsou radostí bez sebe, že je na ně tak milý, s otevřenými ústy a zářícíma očima obdivují Aidoa.
"Hanabusso!" ozve se výhružně Aidouv spolužák kráčející přímo za ním.
"Jsi moc chladný Akatsuki." říká Aido, ani se neobtěžuje otočit se, a se stalým úsměvem mává na děvčata.
"Pane wilde, pane Kaine!" ozývá se najednou z dívčí řady. Aido si, uvědomuje že je v ohrožení, obdivu dam, proto si rychle získá jejich pozornost.
"BANG!" Zakřičí a naznačuje pistoly rukou.
"Achh." Padá dívka skolena jeho krásou.
"Do mě střel taky, do mě taky!!!" Ozývá se ze všech řad, všechny dívky se hrnou k Aidoovi. Navnímaje Yuuki, která sotjí před nimi ji schodili na zem. Yuuki udiveně sedí na zemi myslíc na to co na to Aidoovi všichni vidí.
"Yuuki." ozve se najednou nežný mužksý hlas. Yuuki se otočí a vidí svého zachránce před deseti lety.
"Jsi v pořádku?" říká a natahuje se k ní stejně jako tehdy, Yuuki se okamžitě promítne obraz upíra co jí podával ruku před 10ti lety.
Yuuki je najednou hnad lépe, jemně a emotivně. Svýma krásnýma očima hledí na onoho upíra.
Jednoho zasněženého dne... vzpomíná začíná počátek mých vzpomínek a vybavuje si jak ji krásný upír podává ruku, tak jako právě teď. Zmateně ze sebe rychke vysype: "Pane Kaname."
Kaname se na ní jemně podívá a s úsměvem říká: "Děkuji za tvou usilovnou práci."
Zmatená Yuuki neví co by říkala, zůstává Kanamem ohromena tak jako té zasněžené noci.
"To tak není." říká a nervózně se škrábě rukou ve svým hustých hnědých vlasech.
Nevšímá si, že za ní stojí její spolužačky. Náhle ucití zvláštní energii, jejích nazloených spolužaček, že si tady sama flirtuje s Kanamem a jim zakazuje flirtovat s jeho spolužáky (dalšíími žáky noční třídy) Rychle se zvedá a s pokusem o profesionalitu říká:
"Samozřejmě, je to má povinnost. Jakožto prefekta!".
"Nebuď tak vážná." Říká jí jemně Kaname.. "Nutí mě to cítit se trochu osaměla." dodává.
"Ne já jen..." drmolí Yuuki "To ty jsi mi zachránil život."
Kaname přichází blíž k Yuuki, svou rukou ji pohladí po vlasech, a nesměle říká:
"Nedělej si s tím starosti." Yuuki se začervená a svoje velké oči obrací do země.
"Už je to dávno." dodá Kaname při tom jak ji přejíží svou rukou, dolů po vlasech. Náhle někdo odtrhne rychlostí blesku Kanameho ruku z Yuuki.
"ZERO!" Říká vyděšená Yuuki. Před ní stojí její nevlastní bratr z denní třídy, vysoké postavy z rovnými šedo-bílými vlasy kolem hlavy.
"Už začalo hodina pane Kurane!" Říká se zamračenýma očima a výhružným výrazem v obličeji.
Kaname se na něj nevinně podívá. Zero pouští jeho ruku.
"Vyděsils mě." říká Kaname, později se, ale sebere a odchází s klidem pryč, mezi své spolužáky z noční třídy. "Pane prefekte!" Dodává. Yuuki pomatená tím co se právě událo, stojí vedle Zera, který pozoruje Kurana.
"P-pane Kurane." Ozývá se za zadu, Yuuki i Zero se otáčí, vidí že ke Kuranovi běží dvě dívky z denní třídy, jedna má v ruce růži, druhá nějakou bílou obálku.
"Um...prosím..přijměte to." Říkájí a natahují směrem k něu svoje dárky.
"Děkuji." Říká Kuran mile.
Yuuki ho s ohromením pozoruje... Zero zase pozoruje Yuuki, a všechno to pozorují žačky denní třídy. Chvilku je ticho.
"VŠICHNI!" Zakřičí výhružně Zero a dívá se směrem k denní třídě. Všechny dívky se vyděsili včetěné Yuuki
"VRAŤTE SE DO POKOJŮ A TO HNED!" Pokračuje. Vyděšená dívky se okamžitě dávají na útěk před Zerem do scývh pokojů.
"Musí za nimi pořád běhat a křičet "Ach" jé" jé" každý den?" Říká naštvaný Zero, a zamrečenýma očima ještě dívky v dálce pozoruje.
"Zase si přičel pozdě a nemluv jako bys byl všemoucí, je to naše povinnost prefektů, tak trochu odpovědnosti!!!" Křičí Yuuki mezitím o do Zera naštavě šťouchá.
"Tebe se to týká taky." Říká Zero a chytá Yuuki za její hlavičku, strkajíc ji na opačnou stranu.
"Musíš to ychle vyřešit!" Říká s vážnějším výrazem v obličeji.
"I když," říká a otáčí se směrem od Yuuki "to nemá nci společného s tvojí láskou k němu."
"Buď zticha!" okřikne ho stydlivě Yuuki "Vím to."
Kaname kráčí po kameném chodníku vedoucí k učebně nočí třídy. V ruce si nese dárky od vých obdivovatelek.
"Omlouvám se,ž e jsi musela čekat Seiren." Říká a obrací oči směrem ke stromu. Z něho seskakuje žena s lehce fialovými vlasy v uniformě noční třídy.
"Volal jste mě pane?" Ptá se
"Ano." říká a divá se na červenou růži, jeden z dárků. Okolo celé růže padne fialový povlak, a během chvilku uhnívá. Kaname i se Seiren jdou směrem k učebně.

Je soumrak, na celou akademii Cross padla tma, studenti nořní třídy, jsou na místě. Celá třídá je pokryta tmou, ženevidí nakonec svého prstu.
"Fakt, že naše nčoní třída testuje tyto krevní tabletky je znám po celém světě, jste pýchou nejenom školy, ale i celého rodu upírů."Mluví k noční třídě, děsivým hlasem jeden z upírských učitelů, s jizvou v tváři.
V jedné části učebny sedí i Kaname se svými spolužáy. Kaname sedí významně na červené židli, ostatní spolužáci buď sedí na lavicích nebo na rámech oken.
"Není to, až tak významné." Ozve se jdna ze studente.
"Jsme jenom studenti." Dodává někdo.
"On je na mě fakt naštvaný." říká si uraženě Aido, čmárijíc si do svého notesu, Zerův obrázek, který slouží jen k přeškrtání. " Kiryuu Zero, dko si sakra myslí že je? Jen tak si chytá vedoucího Kurana za ruku." Dodává.
"Co to?" Říká Ruka, krásná mladá upírka s dlouhými hnědými kudrnatými vlasy, berouc do svých upířích rukou Aidouv sešit. "Copak to děláš?" Ptá se.
"To je jako kdybys byl do něj zamilovaný." Říkás humroem, dívajíc se na Zerův obrázek v Aidoově sešitě.
"COŽE?" Vykřikne podrážděě Aido "Kdybych moch, tak toho dementního prefekta zabiju!" křičí dívajíc se výhružně na Ruku.
"Ale." ozve e ze zadní lavice. Ruka i Aido se otáčejí, mluví na ně další student červenovlasý Shiki.
"Myslím že by chutnala skvěle..ta dívka" Dodává s kameným výrezem ve tváři.
"Shiki." okřikne ho Kain, další ze studentů
"Na jez." mluví k Shikimu další studentka Rima, se zrzavými culíky a modrýma očima. Házejíc mu krevní tabletku. Shii chytá tabletku do svýh úst.
"Zdá se, že o tu dívku jevíce zájem pane Kaname." Říká Ruka, dívajíce se na Kanameho
"Ano máš pravdu." Odvětí jí koukajíce se do temné oblohy za skleněným oknem.
Ruka naštvaně, přitiskne tvrdý sešit na Aidovu ruku.
"Au, au au Au AU AU!!" Křičí Aido, odhazuje sešit a pokračuje ve svém vzteku: "Ruko! Zabiju TĚ!" Ruka však s klidem a úsměvem stojí vedle něj, ignorujíc ho. Pohodí svými dlouhými vlasy, a otáčí se směrem ke Kanamemu.
"Měsíc se schoval za mraky." Říká tiše kaname
"Ano." Doplňuje ho Kain. "Je náš čas." Náhled všechny lampy, které tvřili poslední skulinku světle v místnosti zhasnou.
"Noc upírů." Dodá Kaname, všem studentům se rozzáří oči, barvy krve. (Pozn: existence upírů je přísně tajná)

Mezitím se v kanceláři řediteli sešli Yuuki a Zero. Kancelář je pěkně zdobená, v křesle za velkým stolem sedí ředitel akademie.
"Odmítám." říká Zero, s uraženým výrazem, "Jak od nás můžete očekávat, že zvládneme tuhle bandu." dodává. Vztekle práskne pěstím o stůl: "Je to den ode dne těší." Dodá.
"Ach." vzdychne si Yuuki
"Jestliže víte, že je to problém, najděte su lepší prefekty." Dodává uraženě Zero.
"Eh.. no snad.." Pokusí se situaci uklidnit Yuuki.
"Ona. je k ničemu." Říká Zero, se prstem na ni ukazuje.
"Neřikej, ty zase chodíš pozdě nebo nepřijdeš vlbec." Oboří se na Zera Yuuki.
"To je nemožné." ŘÍká s klidem ředitel, v zeleném oblečení, tamvě zelenou dečkou přehozenou přes ramena, v papučích a se šálkem čeje tak jako obvykle. Napije se ze šálku. Ředitel je adoptivní toec i Zera i Yuuki, má dlouhé blonďaté vlasy, a brýle.
"Chci říct, že jejich existence je tajemstvím." Říká ředitel daleko mileji. "Jelikož akademie využívá střídání mezi Denním a Nočním vyučováním, abychom ochránili identitu noční třídy potřebujeme prefekty....Ne...spoče hlídače" Dokončuje s klidným výrazem v obličeji, tak jako obvykle.
"Nemůžu, " po chvíli zvání a profesionálníma očima dodává " tu práci přenechat jen tak někomu.
Zero a Yuuki přikývnou.
"Musíte vždycky pomoc, i kdy to nenávídíte nebo jste unaveni." Dodává ředitel.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Objednej si TIMELINE

24. června 2012 v 11:52 | Erbanka |  Moje pokusy o grafiku ;)
Můj minulý článek, kde jsem uvedla obrázek svého timelinu, měl více než dobrý ohlas. Proto jsem se rozhodla, že budu Timeline vyrábět na objednávku.

POKUD SE TI LÍBÍ MOJE TVORBA TIMELINU NAPIŠ:

1) JMÉNO
2) TVŮJ FACEBOOK
3) ADRESU TVÉHO BLOGU (POKUD MÁŠ)
4) E-MAIL
5) JAKÝ TYP TIMELINU CHCEŠ (TÉMA) - NĚCO JAKO: MODERNÍ,ELEGENTNÍ ATD...)
6) CO NA NĚJ CHCEŠ (MŮŽEŠ UVÉST OBRÁZKY, NEBO TŘEBA TO "JÁ" JMÉNO" ATD..)
7) BARVU POZADÍ

!VŠECHNY OBJEDNÁVKY SPLNÍM TAK MAXIMÁLNĚ DO 2 DNŮ!

AŽ SI NASTAVÍŠ TIMELINE CHCI TO VĚDĚT, POŠLEŠ MI ODKAZ (KLIDNĚNA MAIL: ERBANCIN.BLOG@CENTRUM.CZ) A JÁ SE PODÍVÁM ZDALI SI UVEDL MŮJ ZDORJ, POKUD NE
!HLÁSÍM TĚ!

TADY JE UKÁZKA JEDNOHO MÉHO TIMELINU
↓↓↓
Můj TIMELINEVampire Knight - Povídky

23. června 2012 v 20:14 | Erbanka |  Moje literární tvorba
Rozhodla jsem se psát Vampire Knight povídky podle různých epizod. Psala bych tak obden, byl by to vždycky jeden díl spracovaný do povídky. Myslím,ž e je to docela dobrý nápad, spojit 2 věci která miluji a to je "PSANÍ" a "VAMPIRE KNIGHT" Pod článek bych dala vždycky odkaz na epizodu, kterou bych psala a vy by jste posoudili jak se mi to povedlo! ;) Tak zítra se těšte na první vampire knight povídku...:)Školní túra - Divoká Šárka

22. června 2012 v 23:33 | Erbanka |  ♥ Diary ♥
Ahoj. Ti co nejsou tam odkud já asi nevědí o co se jedná. "Divoká Šárka" jsou takové zvláětní skály plné lesů, svahů kopců, po všem tomhle se rozléva potůřek "Libočák" , který teče do bazená, který je (logicky) naplňován přírodní vodou. Jelikož si učitel usmyslil, že pojedeme na výlet, a už nešlo tak rychlo schánět nějaké lístky nebo tak šli jsme prostě na túru do "Divoké Šárky" Nejdřív jsme z Konečné všechno obešli, když jsme se konečně dostali na začátek Šárky začala naše túra. Nejdřív jsme šli dolů po nějakýách kamených schodech, potom okolo potůčku, potom pořád nahoru, bylo tam taky několik rozdvojených cest náš "zkušený" učitel se ptal učitelky (co byla v dopravodu) kudy kam, nakonec nás to dovedlo k nějakému hřišti, potom jsme šli pořád dolů a dolů, najednou jsme viděli hvězdárnu a velké jezero, popravdě jsem nevěřila, že to ve zdraví přežijeme, ale nakonec jsme se v kludi vrátili do školy. To je pro dnešek všechno, už si jdu vážně lehnout, tak dobrou.....:)PROSÍM YOUR-CRAZY-NEIGHBOR ABY UŽ POSLALA FOTKU DO SONF!