Duben 2012

Téma týdne- Sladkosti^^

30. dubna 2012 v 11:09 | Erbanka |  Téma týdne
Je to, už hodně dlouho co jsem psala na téma týdne. Od té doby jsem dychtivě očekávala nějaké nové a lepší téma týddne, ale co se nedělo, stále a jen byli horší a horší témata týdne. Až dnes jsem si jen tak brouzdala blogovou stránku a tak letmo jsem se podívala co je za téma týdne, obrovským černým písmem tam stálo: Sladkosti. Tak jako sladkostem nedokáže nikdo odolat, tak já jsem neodolala a napsala jsem tento článek.

Sladkosti- Mňam sladkosti....neznám jediného člověka, který by dokázal odalat, i když mne bolí po čokoládě břicho, stejně jí jím dál, je prostě neodolatelná. Ale není sama, sladkostí existuje celá řáda od gumových žížalek až po cucacá srdíčka. Každý z nás musí mít rád sladkosti, někdo je sice nemá úplně v oblibě, jakože má raději něco slaného, ale i tak si musíte přiznat, kdo by neměl rád sladkosti??? Sladkosti mě vždy lákali ne jen jako pojídáním, i když bych jich zvládla zlhtat celé kýble, ale i tím takovým svým...no...ono se to špatně říká, ale tou svou sladkostí. Jako menší jsem si vždy představovala, že žiji v nějaké cukrátkové zemi, kde vodopády tvoří tekutá čokoláda, hory tvoří kopce vanilkové zmrzliny zalité malinovým krémem, stromy taková ty dvou barevná spirálovitá lízátka.....Mňam....Čím víc o tom přemýšlím tím mám na sladkosti větší chuť.

Já a Sladkosti- Jako malý (já a bratr) jsme vždycky od maminky po obědě dostávali nějaou sladkost: Čokoládu, Jojo bonbóny, v létě i zmrzlinu, proto jsem věděla, že když s ním oběd dostanu nějakou dobrotu. Nemusela jsem se, ale překonávat abych oběd snědla, naše mamka vaří skvěle, takže po skvělém obědě skvělá sladkost. "Já a sladkosti" když už to takhle tedy rozebírám, já dávám přednost spíše slaným věcem, jako je pizza, ale kdyby jste předeme dali Pizzu a Zmrzlinu, tak nevím co bych dělala, snědla bych pizzu, a jako odměnu, že jsem to do sebe selé nacpala, bych si dala zmrzlinu...;)

Čemu nedokážu odolat? Dám jsem takovou stupnici, od toho čemu ještě dokážu odolat, přes to co je pro mě (ze sladkostí pochopitelně) neodolatené.

10. Ovocné dorty (Ano, asi je milujete, ale já je tedy moc v oblibě nemám...)
9. Tyčinky (tím myslím Snickers, a tak, ty mi chutnají, ale bývá mi po ich špatně....:D)
8. Cukrové špalky ( Ze 7dmi let, mám nehezkou vzpomínku na vyražený zub, jak jsem se zakousla do této pochutiny...:D)
7. M & M (Z ememek se může každý zbláznit, ale mě teda nechutnají...)
6. Lentilky (Lentilky, jsou krásné a barevné, ale nejsou moje nejoblíběnější
5. Muffins & cupcakes (Muffin a cupcake to je pane pochutina, ale pořád se dokážu držet, a hned po nich neskočit)
4. Lízátka (Lízatka, úžasnoust, hlasně ovocné...)
3. Želatinové bonbóny a čokoláda (Omlouvám se, že to házím takhle do jednoho pytle, ale pro mě je to prostě to samé, oboje sladké a dobré...:))
2. Zmrzliny (Zmrzliny, těm už prostě odolat nedokáži, jsou skvělé rozplívají se na jazyku, ať již ovocné nebo krémové, všechny jsou dobré..)
1. KREMROLE A DONUTKY ♥♥♥ (Je to možná zvlášní, že jsou to takové specifické sladkosti, ale je to snad jediné, čemu vážně nedokáži odolat....:)))


OHSHC

29. dubna 2012 v 21:57 | Erbanka |  Anime manga
Ahoj. Všichni anime nadšenci msuí znát toto nejpolárnější shoujo anime: Ouran highschool host club. Já jsem ho začala sledovat včera. Nikdy mne toto anime nijak extra nelákalo, popravdě žádná shoujo anime, mě moc nelákali, ale potom co jsem s pozitivním dojmem shlédla Uta no prince sama maji 1000% love, jsem si řekla proč neokusit další takové anime. Po chvilce prvního dílu, jsem byla mile překvapená, anime vypadalo jako romantická komedie pro kohokoliv kdo miluje Shoujo anime a mangy. Pokud o tomto anime slyšíte poprvé, tak vám o něm něco málo prozradím...

Základní děj: Jednoho dne se Haruhi, dostává na akademii Ouran. V chlapeckém převleku hledá klidné místo kde by jse mohla učit. Vejde tedy do 3. hubdení učebny, kde sídlí pověstný klub ouranských hostitelů, což jsou pohlední chlapci mající volný čaj, posedávající s pohlednými studentkami akademie, rovněž mající volný čas. V této učebně Haruhi svou neopatrností rozbije vázu v ceně 8,000,000 yenů, jelikož svůj dluh nemůže finančně splatit, nastupuje do Ouranského hostitelského klubu, jako student posedávající se studentkami. Tajemství, že Haruhi je ve skutečni dívka znají jen členi ouranského hostitelského klubu, kteří se o ní také začnou zajímat. Jak si Haruhi poradí s touto akademií, na to se podíváme v tomto 26ti dílném anime.

Proč Anime doporučuji? Pokud právě hledáte nějaké hezké romantické anime, které je i z velké části komediální hledáte správně, mimo to na Česko Sloveské filmové databázi (csfd.cz) má tento seriál 84% ze 100%, pokud nevěříte podívejte se: http://www.csfd.cz/film/226462-oran-koko-host-club/

Malá ukázka, jak je shruba nakreslen tento seriál, krom tho zde mlžete vidět postay. Členky klubu jsou Haruhi (hnědo vlasá s hnědými velkými oči ve prostřed) Tamaki (blonďatý "krák" hostitelského klubu) Dvojčata Hikaru a Kaoru (Klubový "ďáblíci) Honey Senpai (Blonďtaý rozomilý chlapeček) Málomluvný tvrďák Mori (Černo vlasý) A klubový úředník a vůbec starající se o finance Kyouya (Poznávací značk: brýle)Duben spíše červnem

28. dubna 2012 v 12:34 | Erbanka |  ♥ Diary ♥
Uffff.....Dneska je strašný vedro!!!!! Má být 30°C, to přece není na duben normální. Má býr jarní počasí, studenější větřík a teploty tak 20°C,ale tohle... Pokud jdete ven měli byste se namazat opalovacím krémem. Hlavně dodržovat pitný režim, a zůstat někde ve stínu. Samozřejmě si koupit nějaké ty zmrzliny-ale zase s mírou-, ale úplně nejlepší by byllo jít si nějakm zaplavat, janže já ne,ůžu když jse se mamky ptala jestli bysme mohli jít na koupaliště, řekla, že je ještě brzo na bazén. Já dnes půjdu ven, bude hlavně ve stínu s hodně nanuky a 4mi litry vody. Kdyby jste chtěli zůstavat doma, tak si lehněte na gouč, dejte si takovou tu nádobku na led, do mrazáku s vodou, a potom se jenom obšťastňujte tím, jak si ledovou kostičkou budete kroužit po břiše.Myslím, že dneska se nenajde jediného člověka co by si nedal zmrzlinu! A jak strávíte dnešní parný den vy?

↑ Veřili byste, že tohle někdo doporučuje an jarní den???? Já ne :D


Feels vitamins

27. dubna 2012 v 18:57 | Erbanka
Ano, já vím, že je to jenom obrázek a má býr asi vtipný a roztomilý, ale ve mě to vyvolává dosti zvláštní pocity.
Co kdyby tyto vitamíny opravdu existovali, vždyť nebylo by to výborné kdyby jste si jen tak vzali vitamín, a byli by jste šťastní nebo by jste třeba měli štěstí. Tak např:

Love vitamin: Představte jsi, že někoho moc milujete (i když si myslím, že si to ani nemusíte představovat) a hrozně chcete aby on vás také miloval. Tak byste sáhli do sbírky svých "náladových" vitamínů,vzali by jste Love vitamin, a dali mu ho třeba do nějakého pití, nebo by jste mu řekli, že je to na alergii, a najednou by se do vás zamiloval...;)

Happy Vitamin: Tenhle vitamín je snad nejlepší ze všeho. Myslím,že každý z nás by někdy chtěl, jen tak mávnout kouzelným proutkem a rázem by byl veselý. Kupříkladu, máte mizernou náladu, vaše láska s vámi nemluví, rodiče otravují a špatné známky ve škole a vy by jste si prostě řekli: "Tak a teď si dám Happy vitamin a bude to." Vzali by jste si jeden prášek a rázem by jste byli veselý. Všechny problémy by byly za vámi, a mohl by za to jeden vitamínek.

Health Vitamin: Také docela dobrý vitamínek. Vždycky, když jsem nemocná, tak si říkám, jaké to je být zrovna teď zdravá, jelikož já už to nebudu moci NIKDY poznat. A kdybych měla střevní chřipku, tak bych si mohla vzít tenhle vitamínek, a už by mi bylo dobře, hodně dobrý vitamín ;)

Lucky vitamin: Úžasné. Šťastná vitamín. Pokud bych tento vitamín někde objevila, okamžitě po jeho zkonzumování, bych si šla vsadit na sportku. Je to výborné něco udělat, a vědět že se tov ždy pomůže, a to vše by šlo, kdyby existoval tento vitamín

Nepřijde vám to jako škoda, že tyto vitamíny neexistují??? Kdyby existoval vše by šlo tak jednoduše, ale jistě to má i své nevýhody. Co na ně říkáte vy, a co říkáte na moji úvahu o nich? ;)Brýle-aneb svět jinak

26. dubna 2012 v 19:25 | Erbanka |  ♥ Diary ♥
Ahoj,takže dnes mi došli ty brýle, fotku dám na konec článku, ale teď přímo k tomu. Nevím jestli někdo z vás nosí brýle, myslím, že většina lidí ano. Já jsem začala špatně vidět na začátku Října 2011 potom se to asi jenom zhoršovala, a až před týdnem, jsme našli konečně vhodnou doktorku, tkerá mi dioptrie změřila. Jak již jsem psala mám na pravé oko -1 a na druhé -0,75 dioptrií. Lidi to byste nevěřili jak nějaká hloupá číslička (tím myslím dioptrie) dokážou změnit váš pohled na svět. Než jsem začala brýle nosit myslela jsem si, že vydím dobře, ale jakmile jsem si je nasadila, tak jsem pochopila, že tohle je daleko lepší. Teď vidím, každý lístek na stromu zvášť a ne jako hromadu zelených skvrn, stejně je to i s trávou každé stéblo je jen jedno, není to jenom veliké zelené cosi, ale je to tráva, i kapdy deště a vůbec všechno, je to daleko lepší. Brýle musím momentálně nosit všude jen ne ven. Je to krásné mít brýle, ani nezáleží na designu, ale na tom že vidíte svět takový jaký má být Popravdě vždy, když si brýle nasazuji říkám: "Sbohem rozmazaný světa, ahoj pravý světe."

↑ Tak toto je ta paráda, co zdobi můj obličej, a dělá svět hezčím ;)

Fotka- Foto soutěž na Bebesusenkyblog.blog.cz

25. dubna 2012 v 21:43 | Erbanka |  Fotíím :))*
Ahoj, takže dneska jsem poslala fotku do foto sotěže na tento blog: www.bebesusenkyblog.blog.cz Tak tady je moje umělecké dílo ;D


NĚCO VÍCE

Foceno: mobilem cca 2 mpx. ;)
Úpravy: Jen černo-bílý efekt
Spokojenost: 88.8%

Tématen sotěže bylo vyfotit strom tak doufám, že se mi to povedlo ;)

Jinak ještě moc prosím navštivte můj druhý blog: www.anime-and-manga-blog.blog.cz ;)

Ještě se moc omlouvám, že jsem se dnes dala jen článek o jedné fotce, ale měli jsme hromadu úkolů :(Popisky pro d-meadow

25. dubna 2012 v 7:20 | Erbanka |  Moje pokusy o grafiku ;)
Ahoj, tady je další obejdnávka pro d-meadow ;)


Snad se líbí ;)

NĚCO VÍCE

Doba výroby: 5 minut
Spokojenost: 80% ;)


Hrůza běs- pracovky pokračují

24. dubna 2012 v 19:22 | Erbanka |  ♥ Diary ♥
Dneska, bylo něco strašného o pracovních činostech, jak je již známo chodíme na rpacovní činnosti pokaždé dvou-hodinovka 45 min + 45 min. Pracovky nesnášim, vždykcy jsem je nesnášela, nic se dam nedá dělat jenom uklízet, ale to co se dělo dneska překročilo všechny hranice možností... Normálně začínala hodina, tak jsme tedy šli ven, potom nás učitelka zavedla na zahradu k takové divné boudě, zelené, najednou přišel školník a vítězně tu boudu otevřel, to co jsem viděla do smrti nezapomenu. V kadždém rohu něco, bouda vypadala cca takhle, v jednom rohu bylo všechno na všem, dokonce jsme tam našli stroj na hubení hmyzu a adidas boty, také tam byla sekačka zahradní hadice, a přes to všechno poházené kelímny, na druhé straně byli takové jakoby police, na nich byly další bedny zelené a vnich opětovně květináče, a všechno možné. Všechny ty police byli zaházeny květináči hranatými nebo kulatými, dále také takové ty plastové kelímky na hlínu a podobně. Od učitelky jsme dostali za úkol, všechno to prohrabat a vyhodit to co je nějaké naprasklé. Nikomu se nechtělo se s tím patlat a tak zkrátka a dobře, vzal věci s poličky, buď je rovnou vyhodil do pytle, kam se ty poškozené měli hazát, nebo je položil na zem a rodupal a až po té vyhodil, tak jsem to také dělala já, neměla jsem vůbec chuť to celé prohlížet,s kamarádkou jsme svůj úsek vyklidily dokonale, daly jsme pryč všechny květináče a ještě to tam zametli. Druhou hodinu, si každý mysle že má hotovo jenomže přišla učitelka s tím že si to předtavuj že to bude jakože vytříděné, že na jedné poličce budou hranaté květináče na durhé keramické na dalčí kulaté atd....Tím pádem nám do našeho vyklizeného koutečku všichni zase zpátky naházeli ty květináče. Já jsem si vzala na starost hranaté květináče začala jsem je tedy třídit, mezitím se všude okolo mě všichni motali, zkoumali tam pavouky takový ti machrové si hráli na to jako že "Jé pavouček, a ty nožičky!" jelkož jsme měli včera hodinu přírodovědy kde jsme probírali pavouky, dokonce s tou stejnou učtitelkou jako máme na pracovní činnosti. Když jsem konečně narovnala všechny ty květináče, vyšla jsem ven že si vydechnu byla jsem celá zaprášené jelikož na mě kluci metli ten prah s horních poliček, venku jsem potkala svojí kamarádku s tím, že se bojí nadoživotí pavouků, tak jsem se šla podívat kde je co tak hrozného, a byl tam pavouk asi 7 cm dlouhý, a s hrozně tlustým tělíčkem, takže s kamarádkou máme společný zážitek na doživotí. Díky bohu jsem za pracovky dostala 1 takže nakonec to dopadlo dobře..mno dopadlo...;)

Nejzajímavější nálezi z budky: Bota, Boty, 4 kastóly do papiňáku (evidentně použité) sprej na hubení brouků, bambus, zkroucené dráty, zahradnická hadice, a největši nález KOČKAZlobivý návtěvníci

23. dubna 2012 v 18:40 | Erbanka
Ahoj, tak mám tady pro vás další takovou otázečku:

CO DĚLÁTE S KOMENTÁŘI KDE JISTÍ LDÉ URÁŽEJÍ VAŠE ČLÁNKY NEBO VÁS?
Odpovědi posílejte na: Ebrancin.blog@centurm.cz

Ohledně minulého témtatu k zamyšlení, moc dobře to nedopadlo, dostala jsem jedn dvě odpovědi, takže počkám jestli toto pošle více lidí, a když tak to zveřejním společně, jinak pokud ještě chcete odpovídat na první otázku tak tedy je:

CO VY A TÉMA TÝDNE (CO NA NĚJ ŘÍKÁTE) ?
Odpovědi posílejte na: Erbancin.blog@centrum.cz
7. Hodnocený blog

22. dubna 2012 v 18:24 | Erbanka
Ahoj, tak mpo dlouhé době zase přicházím s nějakým hodnocením tentokrát na blog: thecreatinost.blog.cz Tak jde se na to....

První dojem
Úplně první dojem, na mě tento blog udělal hodně dobrý ;) Moc hezké prstředí, takové jemňoučké,
ten krásný anime boy v záhlaví je moc hezký, plus ten super popis
prostě nádhera. To by jsme měli první dojem na zhled, a teď první dojem na články.
Moc hezké články, mají co dát, a vůbec všechno, ale o tom více
až v dalších bodech hodnocení :)
Počet udělených bodů: 10/10

Přehlednost
Přehlednost je na tomto blogu dobrá ;) Menu vpravo na které jsem zvyklá mi absolutně vyhovuje, ale
musím se přiznat že na tomto blogu jsem NIKDY nepotřebovala nic veyhledat, vždycky
mě tak zaujmou nové články, že se o ty starší nestarám, popisky v menu
jsou hezké, přeheldnost je zkrátka jednoduše dobrá ;)
Počet udělených bodů: 10/10

Aktivita
Aktivita je skoro jediné co se dá tomuto blogu vytknout, tato selčna píše
krásné a famózní články, jen kdyby je psala častěji,určitě by měla i lepší návštěvnost. Aktivita, která funguje
tak nějak jeden článek týdně, kdysy bývala aktivita trochu lepší,
nevím co přimělo amdinku tuto aktivitu trochu změnit ;). Ale chápu, že má adminka
hodně práce, ale přece jenom chtělo by to tu aktivitu dost vylepšít ;)
Počet udělených bodů: 5/10

Kvalita článků
Kvalita článků je naprosto úžasná. Kdyby to šlo, dala bych tomuto blogu
nějaké plusové body něco jako 10+ z 10, protože tak jak taot slečna píše nepíše jen tak někdo.
Co má na jazyku to řekne, do jejích článků se zvládnete vžít, dokážete si sami sebe představit
v takové a takové situaci, člányk mají začátek prostředek i konec, jsou nesmírně
emocionální, ze všech článků je vidět co chtěla adminka prozradit, kobouk dolů ;)
Počet udělených bodů: 10/10

Vzhled
Vzhled je na tomto blogu moc hezký. Jak již jsem psala moc se mi líbí celý layout a především záhlaví,
krom toho na větší obrazovce ve škole jsem viděla, jak je to záhlaví ještě rozvinutější ty zákruty
a veškeré ty barvy tam, krom toho ŽERU ten nápis v záhlaví ♥_♥. Jak se tam všechny ty barvy prolínají
a ty krásné a jemňoučké barvy :))Nejvíce se mi líbí ty barvy na kterých je napsáno: She is
Počet zdělených bodů: 10/10

Pár slov na závěr: Blog je úžasný, vzhled dokonalý a člányk jsou naprosto perfektní, jenom ta aktivita tady trochu škodí :/ Kdyby tato adminka byla trochu více aktivní měla by rozhodně více návštěvníku, a častější komentáře a vůbec lepší aktivitu celého blogu, jinak je tento blog absolutně bez chybičky ;)


Celkový počet udělených bodů: 45/50