Leden 2012

Sociální sítě

23. ledna 2012 v 21:18 | Erbanka |  Téma týdne
Po dlouhé době, opět píši článek na téma týdne ;) Celkem mne (narozdíl od ostatních) zaujal ;)

Sociální sítě

Pokud se řekne, "Sociální sítě" vybavíte si nejspíše: Facebook,Twiter a podobně, ale jaké vlastně sociální sítě jsou? Jistě nejprve tu máme tu světlou stránku věci: Můžete si například dopisovat s kamarády, kteří se odstěhovali nebo něco takového, či poznat nějakoh jiného-A teď je to tu vlastně to je i ta špatná stránka: Můžete poznat kohokoliv-ještě jednou pokud vám to nedocvaklo- KO-HO-KO-LIV-! Pokud si sednete k počítači jděte ku příkladu na ten facebook, s myšlenkou, že si chcete najít nové "kamarády", ano jistě- někdy to jsou skuteční kamarádi stejně staří jako vy, ale jindy to nejsou jen tak ledajací kamarádi, a rozhodně nejsou staří jako vy! Na facebook se soutěží v celekm zvlástních věcech, a někteří kteří to "mají v hlavě v pořádku" soutěží v počtu přátel, toho samozřejmě starší "kamarádi" využívají, předtím než si kohokoliv přidáte do přátelství, zkuste se zamyslet nad tím kdo to je? Zná vás? Chcete ho vůbec vy znát? Jedno je jisté on vás poznat chce! I po krátkém "pokecu" kdy se dozvíte, že váš kamarád se jmenuje Lenka a je mu 12 let, můžeto být "kamarád" Tonda kterému je klidně 56, on s vámi skutečně nemá nejhezčí úmysly, proto bych vám sama doporučila pár opatření:
a) skutečně 30-40 přátel stačí
b) Pokud už si někoho přidáte do přátelství, neříkejte žádné bližší údaje
c) Nezvěřejňujte moc fotek typu: "mUcQuJu VáS =o*"
d) Všechnos si zakódujte (pokud to jde) POUZE pro přátelé
e) Pokud to jde koukejte se s kým si to vlastně píšete (dopisujete)
f) NIKDY! NIKDY! Si nedávejte scůzku sněkým kdo nemá vůbec žádné fotky na profilu!

Ale vraťmě se k sociálním sítím, v dešní době pokud nemáte FB případně Twiter tak vlastně neexistujete! Pokud si už facebook založíte a nevkládáte žédné " FotečQy =o*" tak se můžete jít bodnout! Tak tedy fotky přidáte, protože ještě neumíte FB ovládat tak si nevšimnete, že jste je nechali veřejně! Ale lidi by si měli uvědomit, že pokud nemáte FB tak jste pořád lidi, místo psaní statusů, a přidávání "fOtEčEq =o*" můžete dělat cokoliv jiného, já mám na FB 43 přátel a stačí mi to!!!!!!

TAKŽE POKUD SI UŽ PŘIDÁVÁTE KAŽDÉHO DO PŘÁTEL A PÍŠETE SI S NÍM TAK TROCHU ZAUVAŽUJTE!!!!! ;)

Erbanka

Sally Dívka z bouře 1.

18. ledna 2012 v 21:31 | Erbanka |  Sally Dívka z bouře
Kapitola I.

Ona to ví! Ví že je něco špatně, každé ráno, přijde blíže k oknu, poodkryje závěs, ale přesto má pocit, že vidí ještě šedý závoj, který nelze odkrýt, závoj, který tu navždy zůstane, dokud někdo nepřistoupí a neodkryje ho, kudrnaté tmavé vlasy jí spadaly do obličeje, slzám se nedokázalo zabránit, sama ani nevěděla proč pláče, ale něco jí šeptalo ať pokračuje, snažila se ten hlas utlumit, párkrát se zkácela v záchvatu zoufalství na zem, ruce tiskla k uším, ale nepomáhalo to, občas takhle zvlédla sedět i hodinu, koukat do země, a zavřít oči, přestavovat si jaké to je být šťastná, ale ona ten pocit neznala! Zvládla se zvednout, ale pocit nebezpečí ji dorážel zpět na kolena, co měla dělat? Co ji zbývalo? Nic! Každý den, otevřela dveře, do toho temného světa, a musela vykročit.......

Erbanka

Povídky

15. ledna 2012 v 15:09 | Erbanka
Zdravím ;) tak jsem se rozhodla psát blogové povídky, skoro každý den tu naleznete moje povídky, které budou samozřejmě navazovat ;) Edice povídek nese název: Sally divka z bouře ;)
Určitě se těšte ;)

Erbanka

SPIRITUÁLNÍ CESTOVÁNÍ

9. ledna 2012 v 20:27 | Erbanka |  Duchové a nadpřirozeno
Nejprve taková poznámečka: NENOSU ODPOVĚDNOST ZA TO CO SE VÁM PŘI "SPIRITUÁLNÍM CESTOVÁNÍ" STANE, TOTO JE POUZE PŘIPOMÍNKA ZDA-LI HO VYZKOUŠÍTE JE JEN NA VÁS!!!

Pokud jste přečeli titulek, a nevěděli jste co, že se vám to snažím sdělit bedlivě čtěte článek!
Řeknemě si upřímně, s nad každý z nás se někdy zamyslel jaké by to asi bylo setkat se s duchem nebo bý součástí: "Světa mrtvých"? Jenže jste nevěděli jak se do takového světa dostat, právě o to jde ve Spirituálním.

JAK NA TO?

Udělejte si chvilku pro sebe, uvolněte se a posaďte se na nejpohodlnější místo, které znáte, vypněte počítač elektroniku, vlastně vše co by mohlo přinášet negativní vybrace, a spojení s duchem rušit! V místnosti musí být krásný klid a dobré prostředí! Opřete se ruce si položte vedle těla, a úplně se uvolněte, možná to chvíli potrvá, než se dostane do stavu "uvolnění" takže si nejprve zkuste představovat něco co máte rádi, nebo tak podobně ;)
Pokud jste se dostali do stavu uvolnění, což trvá obvykle 15-20 minut, můžete začít, představujte si ve své mysli zahradu plnou řek, rozkvetlých květin stromů atp... (POUZE POKUD JSTE VE STAVU UVOLNĚNÍ) vše si představujte postupně nespěchejte na to, ale opatrně a pomalu ;)
POZOR: V ZAHRADĚ MUSÍ BÝT 13 SCHODŮ!!!
Potom si na začátku těch schodů přestavte malou postavivičku, která budete vy, s každým schodem se ještě více uvolňujte
UVOLNĚNÍ: Zhluboka se nadechujte a vydechujte,představujte si, že vaše tělo je jinde! a né ve křesle, či na pohovce!!!!!
Pokračujme tedy, Až sejdete dolů, představte si ještě jednu postavičku, kterou bude duch, ke kterému máte otázk či ho jen tak "ze srandy" chcete poškádlit! (TO NEDĚLEJTE!!!)
Až si postavičku opět pomaličku představíte a bdue kompletní, můžete se k ní pokusit přiblížit!
Ale opatrně, aby nezmizela! ůžete se na ni pokusit mluvit, pak je jen na síle SPIRITUÁLNÍHO SPOJENÍ, pokud ji uslyšíte!
Až bude vše co jste chtěly do končeno, pomalu opakuji !POMALU! se vracejte na horu, poté pomalu otevřete oči a proberte se!
DŮLEŽITÁ FAKTA: Spojení by nemělo trvat déle jak 60 minut!, Schody si musíte nutně představit! Vše si přestavujte(vybevujte) pomalu!!!!
Hodně štěstí ;)

Erbanka

PS: Máte ji jakékoliv dotazy ohledně "Spirituálního cestování" pište mi je do komentářů!! ;)
Ráda je zodpovím ;))

New blog ;)

9. ledna 2012 v 16:35 | Erbanka |  Noviny
Zdravím všechny čtenáře Erbančina blogu, pokud jste sem třeba jen náhodně zavítali, nebo jste pravidelní náštěvníci, je to v celku jedno, jediné o co vás chci požádat je: S mojí kamarádkou jsme založily nový blog, a potřebujeme trochu komentářů, a SB prosím vás,aby jste se koukly, děkuji moc předem! ;)


Erbanka

Odkaz blogu: http://darkness-time.blog.cz/

PS: Pokud máte blbý kecy, strčte si je do...a nechte nás (mě) žít ;)

Nový design na cestě ;)

8. ledna 2012 v 16:22 | Erbanka |  Noviny
Milý čtenáři, z vašim hlasů jsem usoudila,že by vás nejvícela tajímali duchové a nadpřirozeno, jenže hlasy byly těméř vyrovnáné s autorským blogem, proto jsem se rozhodla udělat kompromis, založím: "Temno blog" Povídání o nadpřirozenu, ale zároveň témné povídky a básně, doufám že se mnou souhlasíte ještě dnes bude blog definitivně změněn! ;)

Erbanka

Jak to vidím Já

1. ledna 2012 v 20:27 | Erbanka |  Moje literární tvorba
Mám oči, ale v tomhle světě si připadám slepá, jsem asi jenom hloupé a malé dítě, které se snaží všechno pochopit, nevidím JÁ nebo VY? V té tmě se snažím najít malou skulinku světla, která by mě vyvedla z téhle pasti, které říkáte život. Vidím jen JÁ co se děje na světě: Krize,katastrofy,problémy, nebo to vidíte taky? Připadám si hluchá, neslyším to co jsi mezi sebou říkáte s těmi veselými úsměvy, pod kterými stejně cítím, smutek, který chce ven! Připadám si němá, jak se zalepenou pusou, chci něco vyřknout, ale nejdete to! S každou minutou co přemýšlím, padám více na kolena: Zkutečně nevidím,neslyším,a nemluvím? A nebo nechci?

VYMYSLELA JSEM TO JÁ!! A NIKDO JINÝ!!!!