Říjen 2011

Déšť

28. října 2011 v 9:35 | Erbanka |  Téma týdne
Po dlouhé době jsem konečně našla v blogu, téma týdn, nevím proč, ale tedˇ, až do dnes nebylo žádné vyhlášeno, jak jsem, ale projžděla hlavní stánku, objevila jsem ho. Když jsem četla název tématu týdne trošku mne to potěšilo, ale zároveň i zarazilo, osobně jsem si vždypřála aby toto téma bylo ale teď, když ho blog konečně dal, tak moje prsty jen bezvládně leží na klávesnici a neví co psát, nicméně, už jsem se psát rozhodla tak psát budu.

Déšť- Každý má jiné postavení k dešti, někdo ho má rád, jiný ne, ale někdy je déšť i něco magičtějšího, třeba představte si, že jsem jednou s míma kamarádkama vyvolávaly duchy a jak jsme dořekli: "Pokud jste jsi dej ná nějaké znamení!" Spustil se hrozný vítr, lekly jsme se a kruh rospojily, ale začalo pršet více, já jsem to brala tak, že duch pláče, moje kamarádka, že se zlobí, kažopádně to bylo něco magického. Pro někoho je déšť jen kapky co padají nazem jenže, to je veliká chyba někdy, až zas bude pršet se zamyslete, Proč? Třeba vás někdo pomocí deště volá o pomoc a vy si jen stěžujete, že prší tak nemůžete ven.......

Erbanka

DESIGN ♥

25. října 2011 v 20:01 | Erbanka
Ahoj tady Erbanka, asi jste si všimli, že jsem udělala noý design, trošku jsem si pohrála s barvama, tamto bylo takový nduný tak co na to říkáte? Hlásněte v anketě, co na to říkáte Mrkající


Erbanka

Pastelky--nuda nebo zábava

14. října 2011 v 18:12 | Erbanka |  Téma týdne
Pastelky, ať dřevěné,voskové nebo třeba i plastové (to je novinka) jsou vždycky užitečné, mám pcoit, že mluvím za všechny když řeknu že každý z nás jednou v ruce držel alespoň jednu pastelku, a také ji použil, pastelky se dají chápat různými způsoby, a každý je vnímá jinak, ale začneme od začátku:

Jeden Pokus:
Představte si, že jste na výtvarce a dostanete za úkol, malujte co chcete, prostě nechte ruku aaby vás táhla. No, když já udělám něco takoé maluji ok, nebo nejspíše obličeje, zkuste sit to taky.

Vnímání pastelek:
Každý vnímá pastelky jinak, A dá se to rozebrat, Člověk co neni inteligentní si pastelky představuje jako: Barevný kus dřeva kterým se čára po papíře. Člověk, který má velkou představivost dokáže v pastelkách vidět i něco jako: Barevnou bránu do světa fantazie!

Pravdou je, že s pastelkami se dají zkutku tvořit kouzla a nezapomeňte, že cokoliv co nakreslíte pastelkami, nikdo jiný nedokáže, tak jako vy nikdo, a i když se to vám nelíbí vždycky existují lidé, pro které je cokoliv co vytvoříte umění Mrkající

Erbanka

Scene ♥

2. října 2011 v 13:03 | Erbanka
Určitě jste už slyšeli o Scene, že ne? Tak se o něm dozvíte. Scene je styl podobný jako emo, až na to že emo jsou spíše: Černé,Červené,Šedé atd.. tak scenne jsou hodně barevné a jestli chcete být scenne tak to chce, něco hodně důležitého: Základy, tady se dozvíte jak být scene.

Vlasy: Hnědé,Černé,Totálně blond (až bílé) základem sjou ROVNÉ VLASY!!!!!!!! Kdo nemá rovné vlasy, nikdy nebudu úplně stejně.
Potřeby na vlasy: Lak,Žehlička (i když máte rovné vlasy, VŽDY je přejeďte žehličkou), tupírovací hřeben, pro velké scenne i příčesky! ;)
Doplňky: Do scene har, jsou doplňkyy nejlépe tyto: Korunky,Mašle(Malé nebo velké) čelenky

Scene hair

Scene hair ♥

Make-up: Scene make-up musí být hodně hustý a výrazný, ani ne výrazné barvy, ale hodně hodně černé!
Potřeby: Řasenka, (hustá, s velkým objemem) černé vodové linky, černě oční stíny,
Rtěnka: Růžová, jemnější, někdy i žádná

Scene make-up: (Koukejte na oči)

Scene ♥
Scene oblečení: Scene oblečení je jesné:
Vršek: Tričko jedno byrevné (zelená,žlutá,růžová) S potiskem (Hello Kitty, mufin)
Spodek: Krajkové sukně, upnuté džíny, legíny
Ponožky: Proužkoé třeba růžová,černá neo tak !PODKOLENKY!
boty: Kotníkové konversky (mají ladit s tričkem) nebo balerínky

Scene Dress:


Scene ♥


Příště brázka doplňků!

Erbanka

PS: Pod článkem je ANketa, pls hlásněte Mrkající