Srpen 2011

Toaleťák je důležitý :D

15. srpna 2011 v 19:38 | Erbanka |  Téma týdne
Tohel tématýdny mě fakty dostala, celej tejden čekam na nový téma a pak tohle, no nic mně něco napsat chci. Takže toaletní papír je vlastně celekm důležitý! Když teda na záchod nechcete přeci,aby vám došel v tu "nepravou" chvíli, toaletní papír se, ale používá na jiné věci, když nedáte na Haloween v Americe bonbóny,, děti vám pohážou stromy a dům toaletním papírem, když se toaleťák vyrábí, vždycky se navine 5 km papíru na obrovskou roli a potom se rozděluje jstli vás zajímá vícee tak normál koukněte: Jak se to děláá-Toaletní papír, ale proř dali zrovna téma "ToaleŤák" a né toaletní papír, to se asi už nedosíme a jedna moje historka, asi když mi bylo nějakejch 8 tak jsem si hrála s panenkami a chtěla jsem udělat sníh mamka byla nakupovat a táta na mne nedávala pozor takže jsem si vzala tajně toaletní papír calý ho potrhala a naházela na ze jako sníh, když máma přišla tak sem papír schoala za skříń, a máma se o tom nikdy nedozvěděla, možná dneska juknu jrstli tam ještě není.......


Erbanka

Jděte do toho

14. srpna 2011 v 17:24 | Erbanka
Taky máte nějaký veliký sen co si v sobě chováte snad celý život, já jich mám hned 5, ale to není důležité! Důležité je se prosadit a jít do toho. Je přeci zbám to taky mohlo splnit když sedítvšem jak by se vám to taky mohlo splnit když sedíe a pláčete si, to je k ničemu, radši se zvedněte stoupněte si před celé město (je jedo jestli váss někdo sleduje) a nahlas zakřřičte: "To jsem já a jednou budu slavná a každý mě bude znát." Kolemdoucí s možná budou myslet, že vám přeskočilo, ale to je jedno a i tenhle krok vám pomůže, většina lidí se bojí stoupnout si před všechny a něco zakřišet, ale vědí, že by jim to pomohlo, tak to udělejte a uvidíte už to nebude tak zlé. Když nepřekonáte strach budete se stejně pořád jenom bát a dál nepokročíte. No řekněte sami, představte si, že jste stydlivý, ale máte úžaný hlas (dejme tomu) ve škole je konkurz do hudební ssou´těže a výherce by dostal smlouvu s hudebním studiem, když budete jenom sedět a čmárat si po lavici, jak jste slavní tak ničeho nedosáhnete, potom smažete co jste nakreslili a vaše sny (co se dají realizovat) jsou stejně v háji! ;) Radši se přihlaste jako první a ukažte co umíte!! Chápu můsí to být těžké,a le j to zvládla taky. Ve škole byla pěvecká soutěž, všichni co chtěli, iž odzpívali a ten pán už odcházel jenže já jsem se zvedla a řekla, že chci taky soutěžit nejpve jsem dělala, že nvím slova, ale nakonec jsm začala a hned byla tréma pryč a navíc jsem postoupila, až do finále a skončila 3. takže poměrně dobrý výkon na to, že jsem se nejprve a ni nechtěla zvednout! ;A tak to udělejte i vy no nemůu říct nic jiného než.......Jděte do toho!

Erbanka Usmívající se

PS: A hlavně nikdy nepopírejte něco v če jste dobří důležitý j váš názor a když víte, že kreslíte zpíváte tančíte úžasně a pak řeknete: "To byla hrůza." aby vás jako ostatní uklidnili jaký jste SUPER tak to je HNUS, a když vám někdo řekne, když odtančíte odzpíváte dokreslíte: "To byl, ale děs!" řekněte: "No co mě se to líbí a sotjím za svým názorem, a je mi fuk co říkáš, já si věřím! :)

"Návrat do reality"

13. srpna 2011 v 9:38 | Erbanka |  Téma týdne
Tak zajímavě, poetické a zároveń, když položím ruce na klávesnici nevím co psát, naštěstí jsem si to pořádně rozmyslela, a teď to tedy napíšu. V dnešní době je realita krutá věc, ale v novinách můžeme číst zajímavosti o "realitě", ale dá se tomu věřit? Například nedávno jsem se v novinách dočetla (s prominutím) úplnou krávovinu otom, že se 15.11. 2011 chystají zrušit celý Facebook, no řekněte sami není to blbost? Já se osobně od reality snažím utéci, všechny ty spory války, neklidy, krize už mi začínají "lést na mozek" ,můj lék jak utéc od reality je jednoduchý,
a) Tvařte se, že je vám to fuk, alespoň tím nezneklidníte okolí ;)
b) Koukejte na hodně komedií, aby jste viděli, že na tom světě je ještě něco k úsměvu :)
c) Nejlepší spůzob jak utéc od reality, jsou sny! Sny i ve spánku a sny i vaše normální!
d) Můj další způsob je celkem jednoduchý vymyslete si vlastní svět kde žádné krize nebudou vymyslete si normálně více státu velkou zemi kontynent a do toho světe utíkejte, když vám bude něco "lést na mozek" !

Všechny typy jsem si sama vyskoušela a osvědčila teď už je to jeom na vás.....

Erbanka

Záhada Anubisova domu. 2 část

7. srpna 2011 v 20:30 | Erbanka
Další popis postav což jsem slibovala. Tak jdeme k "méně" můležitý postavám v seriálu,a el to je jedno pokud se chcete v seriálu vyznat,protože na nickelodeonu běží už asi 2 řada, no nic méně proto topotřebuju napsat tak jdeme na to!
Victor Victor je velmi zlý majitel Anubisova domu. Je vůdcem společnosti učitelů co vytvářejí lektvar věčného života. Znal se s Rufusem a Sarah když byli ještě malé děti. Victor nazívá Rufuse "zrádcem" o utekl od jejich společnosti. Mnoho lidí zajímá jestli je Victor zlý nebo hodný, nó to se dá těžko určit, ale Zeno (Rufus) je zlejší ;)

Celé jméno: Rufus Rodenmaar
věk: 95 (kvůli užívaní lektvaru života ;)
Zajímavost: Má vycpaného havrana Corbiere s kterým mluví :D


Zeno (Rufus)
Rufus Zeno,se Patricii představí jako tajný vyšetřovatel co ji může pomoci najít Joy, Patricia mu vše věří a postupuje podle něj. Později na školním přestavení se, ale Rufus pokusí Joy (co uprchla) sebrat, ale nevyjde mut ot ak se domluví s Patricií,ž e se sejdou na pasece v 21:00 Patricie tam jde, ale Rufus ji místo toho unese. Pomocí Patricie se snaší tajný spolek (učitelé) vydírat, aby mu poskytl nápoj věčného života, nakonec se Mrs Andrews (učitelka) rozhodne, že mu dá falšný nápoj jde tam a Fbian Nina a Amber ji následuj. Dá Rufusovi nápoj (falešný) a chce Patricii, kterou má Rufus v autě, ale Rufus řekne, že nejdříve musí překontrolovat jestli to je v pořádku a jde k autu. Mezitím, ale Amber Fadian a Nina Patricii pomocí páčidla dostávají z auta ven, Rufus odjíždí v domnění, že ji stále má. Později podplatí Jerome aby mu podával informace, ale co dál......Tak se koukněte ;)
Celé jméno: Rufus Zeno (vydává se za René Zoldman) členi společnosti ho nazývyjí: Zrádce
věk: 95 (kvůli užívání lektvaru života)
zajímavost: Nó tak toho je tolik, že by to bylo an celou stránku!
Eric Sweet Eric Sweet je ředitelem školy a také člen tajné společnosti co vytváí Lektvar Života a mimo jiné ví co je s Joy. Je spíše vedlejší postavou!

Celé jméno: Eric Sweet
věk:66
zajímavost: NIC


Mrs Andrews
Paní Andrewsje učitelkou na škole, a také členkou společností pro tvorbu elixíru věčného života. Je vedlejší postavou. Ví co se stalo s Joy jako članového společnost. Vyjednávala s Rufusem a dala mu falešný ektvvar života, výmněnou za Patricii bohužel jí, ale nedostala, naštěstí ji AMber Nina a Fabien dostali ven!

Celé jméno:: Dufne Andrews
věk: 95 (kvůli elixíru života


Tak a to jsou ti nejdůležitější tak neváhejte zepněte nickelodeon a sledujete!!!!! :)

Záhada Anubisova domu

7. srpna 2011 v 18:17 | Erbanka
Asi se stal zázrak! :O :D Ano poprvé v životě jsem se zamilovala do seriálu co nní ani Anime a nebo mangam, tenhle seriál kopletně předčil Simpsonovi Grffinovi a vůbec všechno, a jak jistě vidíte je to super seriál a tak jsem se rozhodla, že vám ho doporučím. Až přečtěte článek začněte instrukcemi pod ním!

Záhada Anubisova domu

Z internátní školy zmizí nejlepší studentka Joy a v ten den přijede i nová sudentka Nina Martinová z Ameriky. Joyina nejlepší kamarádka Patricie si, ale nedá pokoj a chce zjistit co se s Joy stalo podezřívá Ninu, že s jejím zmysením má něco společného, proto Ninu od začátku odsuzuje, ale v Anubisově domě se začínají objevovat zajímavé a záhadné indicie, souvizí nějak s Joy a s jejím zmizením. První Indicie se objeví jednoho rána na zrcadle s nápisem: HELP ME JOY (Pomozte mi.....Joy) Patricia to chce ukázat ostatním mezitím tuto indicii, ale Nina smaže a tím že bylo zrcadlo zamazané, nakonec se, ale Ptaricia s Joy a ostatními studenty spřátelí, ale záhady pokračují. Nina dostává od Sarah což je stará paní co něco ví o Anuisověě domě a o jeho majiteli
Victorovi, který dům stráží, Nina od Sarah dostává Náhrdelník s Horovým okem (Egyptský symbol) záhady, ale i nadále pokračují. Klub Sibuna, který studenti (Fabian, Patricie,Nina,Amber) založí odhaluje všechny záhady a tajemné indicie uvnitř domu, fotky z roku 1942 kde Victor vypadá jak teď a na hrávky stáré 100 let kde je Victor taé slyšet, dostávají Sibunu do podezření, že Vicot má lektvar života. Ve sklapě navíc nejdou spousty zkumavek s divnými tekutinami a také vycpanou kočičku. Patricia také potkává muže co se jí představuje jako Rufus Zeno, ale chce aby(když o něm mluví) aby ho oslovovala René Zoldman, Rufus Patricii přesvědčuje, že jí může pomoc najít Joy Patricia ho poslouchá a následuje......... Tak co z dá se vám to zajímavé a NAVÍC to co jsem napsala se později ještě vrhne v zajímavé věci jako např: Existuje nápoj života? Je Rufus opravdu dobrý? Existuje klub co vzývá boha Anubise aby mohl žít navěky? Kdo v něm je? A kde je Joy?

Pokiny
¨
Chcete-li tento seriál idět nala´dte kanál nickelodeon a v 16:20 nebo 20:05 ve všední smy sleduje Záhadu ANubisova domu! ;)

Profily postav


Nina Nina je studentka z Ameriky co přijíždí do Anubisova domu v den zmizení Joy. Nina je milá inteligentní a hezká. Hned zazačtku se Nina zaplítá a svým spůzobem objevuje: Záhadu Anubisova domu! Z nějakých důvodu každá záhada s vým spůzobem s ní nějak zouvisí. Nina dostává od Sarah náhrdelník, který pomáha otevírat mnoho záhadných zámků co nejdou ničím jiným. Nina je zkrátka VYVOLENÁ objevit co se v domě zkrívá! ;)

Cleé jméno: Nina Martin(ová)
věk: 15 let
Zajímavost: Zdá se být vyvolená
herečka: Nathelia Ramos
Fabian Fabian zamilovaný do Nini až po uši také pomáhá řešit Záhady ANubisova domu. Fabian je velice intelignetní a jeho IQ hodně pomáhá při řešení záhad. Fabian není sice "vyvolený" jako Nina, ale bez něho pi jste si klub Sibuna z těží představili. Fabian nejprve řešil záhady pouze s Ninou, ale později s k nim přidávájí postupně všichni.

Celé jmén: Fabian Ritter
věk: 15 let
zajímavost: Vysoká inteligence ;)
Herec: Brad Kavanagh


Patricia Patricia je od pohledu pěkně drzá, ale její drzost je někdy velice potřená v jistých situacích. Patriciu zajímá jediná věc: Co se stalo s Joy, nejprve Ninu podezřívá z toho, že Joy něco provedla, a že ji unesla ona, ale později se s Ninoua Fabian spojuje a objevuje záhady, ale jediným jejím cílem je nalenout Joy!

Celé jméno: Patricia (čte se Patriša) Wiliamson
věk: 15 let
zajímaost: Patricia je později unesena Rufusem Zenem!
Herečka: Jade Ramsey


Amber Amber popisuje jednoznačně jedno slovo: BLONDÝNA. Amber záleží především na klucích, na módě na klucích na make upu á už jsem mluvila o klucích, ale ačkoliv je Amber BLONDÝNA přece jenom se do záha zaplete a stává sepodztatnou součástí seriálu! A něco co uvidí ji z té pravé BLONDÝNY změní....

celé jméno: Amber Milington
věk: 15 let
Zajímavost: Amber chodila s Mickem později se rozešli
Herečka: Anna Mulvoy Ten

Jerome ♥ Jerome MILUJE vyvolávat potíže jakého koliv typu. Jerome je vyobrazen jako bazcitný a manipulativní. Žerty jsou bezesporu jeho specialitou, prakticky žuje a dýcha jen pro ně. Jeho nlepší kamarád je Lafie, ale když přijde na něké potíže tak klidně Alfieho podstrčí, aby to odnesl za něj. Když Joy zmizí Jerom není zrovna pro to, za jakéhokoliv účelu hledat proč, je mu to celkem jendo.

Celé jméno: Jerome Clark
věk: 15 let
Zajímavost: Dodává informaci Rufusovi za peníze, Rufus ho, ale málem zabije :,(
Herec: Eugene Simpson


Mara o Maře toho moc říct nemůžu není to zrovnamoje nejoblíbenější postava, ale něco naspt musím. Mara je inteligentní Indka dostává stále samá A jako známky.

celé jmén: Mara Jeffrey
věk: 15 let
zajímavost: Později s ní bude chodit Mick a Jeroem ji bude balit
Herečka: Tasie DhanrajMick Mick je sportovec sukničkár bývalí přítelm Amber později začal chodit s Marou.


celé jméno: Mick Campbell
věk: 15 let
zajímavost: Kdysi chodil s Amber
Herec: Boby Lockwood
Alfie
Alfie je v seriálum spíše vedlejší rolí úkolem této postavi je spíše odvádět pozornost od dramatických situscích, zkrátka zařizuje aby jste se občas u seriálu zasmáli! ;)

Celé jméno: Alfie Luis
věk: 15 let
zajímavost: Věří, že celá záhada domu má ěnco společného s Ufony :DDDD
Herec: Alex Sawyer
Příště další postavy už jsem ne,žu napsat více textu tak příště ;)