Moj letní love-story

25. července 2011 v 13:20 | Erbanka
UPOZORNĚNÍ: Příběh se nestal podle skutečné události vše je pouze výplodem mé fantazie


Dívka s brýlemi:
*Jednou jsem šel parkem. Bylo pěkné slunečné počasí tráva byla krásně zelená a ve větvích stromů zpívali ptáčci. A co by se taky jiného čekalo v půli července. Šel jsem parkem a koukal po okolí Došel jsem do restaurace na kafíčko a na nějakou dobrou buchtu. Bohužel ceny zas tak dobré nebyli a tak jsem si tedy dal jenom to kafe. Když jsem dopil bylo asi půl čtvrté tak jsem si řekl, že se vydám zpět. Jak jsem tak šel po parku a koukal do mobilu tak jsem najednou zaslechl hezký dívčí hlas. Otočil jsem se a podíval se okolo. Kousek ode mne šla krásná dívka s černými dlouhými vlasy, v krásné šedé košilce a s černou minisukní. Když se usmála byli jí vidět krásná rovnátka, a ačkoliv bríle nesnáším, ty její krásné černé brýle co měla byli naprosto úžasné. Koukal jsem na ni, a ona se podívala na mě a zasmála se potom, ale utekla. Šel jsem tedy taky. Doma večer jsem seděl v křesle a stále o ní přemýšlel, pak mě napadlo pověsit inzerát. Sedl jsem si k počítači a vyťukal: NEMŮŽU NA TEBE ZAPOMENOUT ČERNO VLÁSKA Z PARKU. Vytiskl jsem asi 50 stejných papírů a šel si lehnout. Ráno byla sobota tak jsem obcházel okolí a všude tyto papíry vylepoval. Čekal jsem dny, týdny,měsíce, ale nikdo se neozval

O 1 rok později.

Seděl jsem ve třídě zaobíráním se myšlenek na něco úplně jiného než byla geometrie, kterou jsme právě probírali. Najednou někdo zaklepal na dveře. Učitelka křikla "Dále." a dveře se otevřeli stál v nich paní ředitelka s krásnou černovláskou s hnědými oči. a s rovnátky v ústech.
"Je to nová žačka." Řekla ředitelka
"Tak se představ." pobídla jí paní učitelka
"J-j-jmenuji se Lisa Kračková."
"Aha tak se někam posaď." Dívky se posadila kousek ode mne potom se na mne podívala a usmála se. Já jsem se na ni také podíval, ale smát se mi moc tedy nechtělo.
O přestávce jsem viděl Lisu jak se baví se spolužačkami, na stole leželi černé brýle a každé si je vždycky nasadila a ostatní se smáli, asi si zkoušeli jak by v brýlích vypadali.
"Hej Tommy!" zavolala na mne Žofie
"No, co je?" zeptal jsem se
"Poď sem!" řekla a ukázala rukou
"No jo." šel jsem blíž k dívkám a koukal se jak si zkouší brýle.
"Hej, Lis teď ty!" řekla Žofie a podala Lise brýle. Lisa řekla: "Já, bych s brejlema vypadala jako totální idiot." Dala si brýle jen před obličej, ale já....jsem v ní hned poznal tu dívku z parku.
"P-počkej!" řekl jsem
"Co je?" zeptala se Lisa
"Dej si ty brejle před obličej!"
"Tak jo." Lis si dala brýle před obličej a jak držela obroučky chytl jsem ji za prsty kterými je držela a pomohl jí brýle nasadit.
"Nech si je tak!" řekl jsem, pak jsem se otočil a upravil si vlasy jako v ten den kdy jsem ji viděl. Pak jsem se otočil
"Ó můj bože." řekla Lis "Ty jsi ten z parku!" a usmála se
"A ty ta z parku." řekl jsem a také se usmál, potom jsem vzal Lis kolem ramen podíval se ji do očí naklonil k ni hlavu a vášnivě jsem ji políbil!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 barahav barahav | 25. července 2011 v 20:53 | Reagovat

dobrý příběh,eli

2 ebrancin ebrancin | Web | 25. července 2011 v 22:16 | Reagovat

[1]: Díkuju Báruš

3 An An | 7. srpna 2011 v 18:53 | Reagovat

Krásnej blog

4 erbancin erbancin | Web | 7. srpna 2011 v 18:58 | Reagovat

[3]: Děkují :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama