Duchové

14. července 2011 v 17:11 | Erbanka |  Téma týdne
Konečně téma týdne na který jsem čekala Duchové. Tak to se pohodlně usaďte bude k tomu dost věcí.

Duchové: Jsou mezi námi. Duchové jsou lidé, kteří zemřeli za zádadných okolností, za okolností kterým nikdo nerozumí a nikde nebylo odhaleno pročse to stalo. Ku příkladu člověk co uhořel: Proč začalo hořet? Udělal to někdo? Kdo založil požár. To se nikdy nezjistilo. Další člověk který byl zabit. Ký byl zabit co se dělo jak to vypadalo. A proto tu duchové jsou,a yb si vyhledali lidi mezi živými , kterým budou různými způsoby naznačovat a kousek pokousek s nimi odhalí svoji hrozivou minulost.
Ale duchů je více druhů opravdu, když na policii řeknete, že víte co se dělo s člověkem co zemřel před 10ti lety a nikdy nebylo odhaleno co se stalo a kdo to udělal a oni se vás zeptatjí jak to víte a vy řeknete, že vám to řekl duch tak to hold nedopadne. :( Mezi 10000000 lidmi co žijou v ČR věří na duchy slabá polovina. Ale duchpvé existují! A já se s nimi, už několikrát setkala, ale máme tu více druhů duchů: no jenom ještě jeden!

Bludníé děti: Duchové dětí co zemřeli po porodu! Nebo v rukou pedofilů či kohokoliv kdo je zabil. Jsou o to duchové do 6 až 7 let a já jsem jednou tohohle ducha viděla.

Moej skušenost s bludným dítětem: Byla jsem malá bylo mi asi 8 nebo 7, ale spíš 8. Bylo šero, dkyž jsem byli venku už jse si jenom pro něco šla na hřiště. Stála jsem asi 5 metrů od houpaček, od kterých je napravo klouzačka. A tam byla! Stála u klouzaky držela se za tyčku u klouzačky. Byla vysoká asi 1 metřík možná méně. Měla černé rovné vlasy po lopatky. byla jako duch ebyla bílá, ae průhledná. Měla tričko se 4,5 rukávy bíle otrhané. Černé otrhané kalhoty a byla bosa. A červené oči. Okolo ní byla mlha koukala jsem na ni a ona na mě. Chtěa jsem k ní promluvit, ale když jsem se kní rozešla, zmyzela.

Duchové vás,a el mohou kontaktovat růzňák. Přes slova v slovníku v čem koli. I ve snech Kde koliv, ale pomocí různých předmětů! Pokud pátráte po nějakúm duchovy zkustte si jednu metodu. Myslete na něj a na nějakou otázku okolo toho co vás zajímá vemte si slovník zavřete oči nalistujte stránku a píchněte tam prstem u nějakého slova. Třeba myslíte příklad: Oblíbené jídlo a nalistujete: "sýr" např. Ale někdy vám vaše otázka a slovo co nalistujete nemusí dávvat sysl, ale počkejte ono se to průběžně vyjasní ;) Pokud vás, ael duchové zajímají ako mě určitě byjste si jěakého toho ducha chtěli vyvolat, tak vám dá pár typů jak na to!

Vyolávání:

Nejleší vyvolávání je velice náročné a musíte se na něj dobře připravit pokud tedy chcete aby vám to oprd vyšlo. Den před vvoláváním si zajděte do přírody. V den dky se bude vyvolávat nejeste maso. A když budete vyvolávat tak jděte do místnosti kde je málo věcí. Nějaký polička s miliony hrnkama talířkama a bůh ví čim se moc nehodí v místnosti taky nsmí být zrcadlo. Když vyvoláváte musí vás být alespoň 4. z toho jeden co vše zapisuje takže tři vyvolvají. Vyvolávejte u kovového stolečku pod, který dejte česnek aby od vás odvbil zombie upíry atd......

Jak poznat přítomnost ducha:

Mám pár vlastních fíglů, ale jednoznačn ty c platí u všech. V místnosti je studenější vzduch než obvykle a to je možná vše. Ale te´d pár triků Když bduete vyvolávat duchy dejte na stů krabičku a pod ní podložte papírek a velde propisku (pero tužku) a asi po 30 minutách uslyšíte slbé psaní ducha na papírek, ae euvidíte. Nebo použijte spiritisticko tabulku.

Pravilda:

Nevyvolávejte ducha pouze pro vaši zábavu nebo na naléhání jiné osoby, a to bez přípravy.
Vždy buďte alespoň dva, pozvěte vašeho přítele nebo přítelkyni.
Samotný akt provádějte nejlépe v noci, kdy je nejméně atmosférických poruch.
V určený den neužívejte alkohol, omezte kávu a kouření, nejste sladkosti, ani maso.
Vyjděte si do přírody, do lesa, kde jsou mohutné stromy (můžete je i obejmout), meditujte a navštivte nějaký hřbitov a položte květiny na opuštěný hrob.
Obstarejte si spiritistickou tabulku, která slouží jako pomůcka k navázání kontaktů s jiným světem.
Podložku dáme na kulatý stůl o jedné noze, který musí být celý ze dřeva, bez kovových šroubů (mějte na mysli, že železo odpuzuje duchy jak dobré, tak i zlé).
Připravte si malý porcelánový talířek, nebo dřevěné, dobře opracované kolečko a na něm zakreslíme velkou šipku.
Nezbytné budou taky dvě voskové svíčky, zapálené po celou dobu seance. Pro jistotu položte stroužky česneku k noze stolu pro odpuzení různých astrálních vampírů a zlých duchů.
Vyberte mezi sebou nejvíce mediální osobu, která bude s duchem hovořit a někoho, kdo bude mimo vytvořený kruh a bude vše zapisovat.
Místnost, kde budete vše provádět, by měla být dobře vyvětraná a nerušená okolními vlivy.
Před začátkem se společně pomodlete, nebo se pohroužete do meditace. Buďte klidní a uvolnění.
Každý účastník musí mít obě nohy položeny pevně na podlaze a oba ukazováčky položeny na okraj talířku, nebo kolečka.
Vybrané médium poprosí ducha zemřelého, na kterém jste se předem domluvili, aby se objevil.
Nakonec poděkujte duchům nebo duchovi a představujte si, jak nehmotná bytost odchází v pokoji pryč.
Poté zapalte kadidlo nebo šalvěj a pro zbavení negativních sil se vykoupejte ve slané vodě

Erbanka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | 14. července 2011 v 17:45 | Reagovat

oóóóóóóóóóóó zajímavý

2 erbancin erbancin | Web | 14. července 2011 v 17:56 | Reagovat

[1]:  jj díky

3 barahav barahav | 20. července 2011 v 12:13 | Reagovat

hustý,alespon vim jak na to,děkan    :-)

4 Vendy Mendy Vendy Mendy | 21. července 2011 v 16:37 | Reagovat

Tak to je zajímavé!

5 erbancin erbancin | Web | 21. července 2011 v 17:59 | Reagovat

[3]:  nz Báro a děkuj za o přání k narozkám ;)

6 erbancin erbancin | Web | 21. července 2011 v 17:59 | Reagovat

[4]: díky :)

7 elenada elenada | 26. července 2011 v 9:03 | Reagovat

to je fááákt zajímavý to bylo hustý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama