Červenec 2011

Moj letní love-story

25. července 2011 v 13:20 | Erbanka
UPOZORNĚNÍ: Příběh se nestal podle skutečné události vše je pouze výplodem mé fantazie


Dívka s brýlemi:
*Jednou jsem šel parkem. Bylo pěkné slunečné počasí tráva byla krásně zelená a ve větvích stromů zpívali ptáčci. A co by se taky jiného čekalo v půli července. Šel jsem parkem a koukal po okolí Došel jsem do restaurace na kafíčko a na nějakou dobrou buchtu. Bohužel ceny zas tak dobré nebyli a tak jsem si tedy dal jenom to kafe. Když jsem dopil bylo asi půl čtvrté tak jsem si řekl, že se vydám zpět. Jak jsem tak šel po parku a koukal do mobilu tak jsem najednou zaslechl hezký dívčí hlas. Otočil jsem se a podíval se okolo. Kousek ode mne šla krásná dívka s černými dlouhými vlasy, v krásné šedé košilce a s černou minisukní. Když se usmála byli jí vidět krásná rovnátka, a ačkoliv bríle nesnáším, ty její krásné černé brýle co měla byli naprosto úžasné. Koukal jsem na ni, a ona se podívala na mě a zasmála se potom, ale utekla. Šel jsem tedy taky. Doma večer jsem seděl v křesle a stále o ní přemýšlel, pak mě napadlo pověsit inzerát. Sedl jsem si k počítači a vyťukal: NEMŮŽU NA TEBE ZAPOMENOUT ČERNO VLÁSKA Z PARKU. Vytiskl jsem asi 50 stejných papírů a šel si lehnout. Ráno byla sobota tak jsem obcházel okolí a všude tyto papíry vylepoval. Čekal jsem dny, týdny,měsíce, ale nikdo se neozval

O 1 rok později.

Seděl jsem ve třídě zaobíráním se myšlenek na něco úplně jiného než byla geometrie, kterou jsme právě probírali. Najednou někdo zaklepal na dveře. Učitelka křikla "Dále." a dveře se otevřeli stál v nich paní ředitelka s krásnou černovláskou s hnědými oči. a s rovnátky v ústech.
"Je to nová žačka." Řekla ředitelka
"Tak se představ." pobídla jí paní učitelka
"J-j-jmenuji se Lisa Kračková."
"Aha tak se někam posaď." Dívky se posadila kousek ode mne potom se na mne podívala a usmála se. Já jsem se na ni také podíval, ale smát se mi moc tedy nechtělo.
O přestávce jsem viděl Lisu jak se baví se spolužačkami, na stole leželi černé brýle a každé si je vždycky nasadila a ostatní se smáli, asi si zkoušeli jak by v brýlích vypadali.
"Hej Tommy!" zavolala na mne Žofie
"No, co je?" zeptal jsem se
"Poď sem!" řekla a ukázala rukou
"No jo." šel jsem blíž k dívkám a koukal se jak si zkouší brýle.
"Hej, Lis teď ty!" řekla Žofie a podala Lise brýle. Lisa řekla: "Já, bych s brejlema vypadala jako totální idiot." Dala si brýle jen před obličej, ale já....jsem v ní hned poznal tu dívku z parku.
"P-počkej!" řekl jsem
"Co je?" zeptala se Lisa
"Dej si ty brejle před obličej!"
"Tak jo." Lis si dala brýle před obličej a jak držela obroučky chytl jsem ji za prsty kterými je držela a pomohl jí brýle nasadit.
"Nech si je tak!" řekl jsem, pak jsem se otočil a upravil si vlasy jako v ten den kdy jsem ji viděl. Pak jsem se otočil
"Ó můj bože." řekla Lis "Ty jsi ten z parku!" a usmála se
"A ty ta z parku." řekl jsem a také se usmál, potom jsem vzal Lis kolem ramen podíval se ji do očí naklonil k ni hlavu a vášnivě jsem ji políbil!

Karetní kouzla

17. července 2011 v 15:59 | Erbanka |  Kouzla a triky :D
Kouzla a triky. Asi některý sklamu jenom s kartama, ale´d, když nad tím tak uvažuju tak vlastně ani ne budou tu kouzla se vším, ale te´d karetní.

HOTEL

Karty: Mariášové

typ kouzla: Složitější

UPOZORNĚNÍ: Před kouzlem si připravíme: všechny esa, kále,spodky, a svršky. U tohoto kouzla se říká příběh: "Do hotelu přišli 4 dámy (rozložíme esa herní stranou nahoru v pořadí: K,Č,Ž,Z) Pokračujeme: "dále přišli 4 uctihodní pánové (rozložíme krále herní stranou nahoru v pořadí: K,Č,Ž,Z) Pokračujeme: "S nimi přišli jejich sluhové(rozložíme svršky herní stranou nahoru v pořadí: K,Č,Ž,Z) " A se sluhy králu přišli sluhové sluhů (rozkládáme spodky herní stranou nahoru v pořadí: K,Č,Ž,Z) Pokračujeme: "Poté šli všichni spát, dámy (sesuneme esa k sobě a otočíme herní stranou dolů, takž vzniká hromádka 4 es na sobě) "páni (protvádíme to samé s králi) sluhové (to samé se sluhy) " a jejich sluhové (opět to samé) "Večer se však probudili (necháváme karty jak jsou) "A chtěli si k sobě zajít na návštěvu (bereme esa ta jak jsou a dáváme je doprostřed na ně krále na ně svršky a na ně spodky) (poté z hromádky bereme po jedné kartě a dáváme karty: první kartu nejvýš druhou na pravo od ní třetí nejníž a čtvrtou naproti druhé tak to děláme celou dobu, poté každou hromádku otočíme a rozložíme pokud jsme nic nezkazili na jedné hromádce by měli být všechny žaludové na druhé všechny listové na další kulové a zelené od Spodka po eso! Pokračujeme v příbhu: "Ale poté si uvědomili, že by je viděl myjitel hotelu a museli se honem rychle vrátitm (skládáme každou hromádku a otáčíme herní stranou dolů, horní hormádku dáme do prostřed 2 na ní spodní na ně a psolední také, takže vzniká malá kupka, poé rozkládáme jako jsme předtím rozkládali, když byli návštěvy, pokud jsme nic nezkazili mělo by nám to nám to vyjít, že na každé hromádce budou všechny esa na další králové na další spodci a napolsední svršci!

Příště kouzlo s ledovou kostkou

Erbanka

Duchové

14. července 2011 v 17:11 | Erbanka |  Téma týdne
Konečně téma týdne na který jsem čekala Duchové. Tak to se pohodlně usaďte bude k tomu dost věcí.

Duchové: Jsou mezi námi. Duchové jsou lidé, kteří zemřeli za zádadných okolností, za okolností kterým nikdo nerozumí a nikde nebylo odhaleno pročse to stalo. Ku příkladu člověk co uhořel: Proč začalo hořet? Udělal to někdo? Kdo založil požár. To se nikdy nezjistilo. Další člověk který byl zabit. Ký byl zabit co se dělo jak to vypadalo. A proto tu duchové jsou,a yb si vyhledali lidi mezi živými , kterým budou různými způsoby naznačovat a kousek pokousek s nimi odhalí svoji hrozivou minulost.
Ale duchů je více druhů opravdu, když na policii řeknete, že víte co se dělo s člověkem co zemřel před 10ti lety a nikdy nebylo odhaleno co se stalo a kdo to udělal a oni se vás zeptatjí jak to víte a vy řeknete, že vám to řekl duch tak to hold nedopadne. :( Mezi 10000000 lidmi co žijou v ČR věří na duchy slabá polovina. Ale duchpvé existují! A já se s nimi, už několikrát setkala, ale máme tu více druhů duchů: no jenom ještě jeden!

Bludníé děti: Duchové dětí co zemřeli po porodu! Nebo v rukou pedofilů či kohokoliv kdo je zabil. Jsou o to duchové do 6 až 7 let a já jsem jednou tohohle ducha viděla.

Moej skušenost s bludným dítětem: Byla jsem malá bylo mi asi 8 nebo 7, ale spíš 8. Bylo šero, dkyž jsem byli venku už jse si jenom pro něco šla na hřiště. Stála jsem asi 5 metrů od houpaček, od kterých je napravo klouzačka. A tam byla! Stála u klouzaky držela se za tyčku u klouzačky. Byla vysoká asi 1 metřík možná méně. Měla černé rovné vlasy po lopatky. byla jako duch ebyla bílá, ae průhledná. Měla tričko se 4,5 rukávy bíle otrhané. Černé otrhané kalhoty a byla bosa. A červené oči. Okolo ní byla mlha koukala jsem na ni a ona na mě. Chtěa jsem k ní promluvit, ale když jsem se kní rozešla, zmyzela.

Duchové vás,a el mohou kontaktovat růzňák. Přes slova v slovníku v čem koli. I ve snech Kde koliv, ale pomocí různých předmětů! Pokud pátráte po nějakúm duchovy zkustte si jednu metodu. Myslete na něj a na nějakou otázku okolo toho co vás zajímá vemte si slovník zavřete oči nalistujte stránku a píchněte tam prstem u nějakého slova. Třeba myslíte příklad: Oblíbené jídlo a nalistujete: "sýr" např. Ale někdy vám vaše otázka a slovo co nalistujete nemusí dávvat sysl, ale počkejte ono se to průběžně vyjasní ;) Pokud vás, ael duchové zajímají ako mě určitě byjste si jěakého toho ducha chtěli vyvolat, tak vám dá pár typů jak na to!

Vyolávání:

Nejleší vyvolávání je velice náročné a musíte se na něj dobře připravit pokud tedy chcete aby vám to oprd vyšlo. Den před vvoláváním si zajděte do přírody. V den dky se bude vyvolávat nejeste maso. A když budete vyvolávat tak jděte do místnosti kde je málo věcí. Nějaký polička s miliony hrnkama talířkama a bůh ví čim se moc nehodí v místnosti taky nsmí být zrcadlo. Když vyvoláváte musí vás být alespoň 4. z toho jeden co vše zapisuje takže tři vyvolvají. Vyvolávejte u kovového stolečku pod, který dejte česnek aby od vás odvbil zombie upíry atd......

Jak poznat přítomnost ducha:

Mám pár vlastních fíglů, ale jednoznačn ty c platí u všech. V místnosti je studenější vzduch než obvykle a to je možná vše. Ale te´d pár triků Když bduete vyvolávat duchy dejte na stů krabičku a pod ní podložte papírek a velde propisku (pero tužku) a asi po 30 minutách uslyšíte slbé psaní ducha na papírek, ae euvidíte. Nebo použijte spiritisticko tabulku.

Pravilda:

Nevyvolávejte ducha pouze pro vaši zábavu nebo na naléhání jiné osoby, a to bez přípravy.
Vždy buďte alespoň dva, pozvěte vašeho přítele nebo přítelkyni.
Samotný akt provádějte nejlépe v noci, kdy je nejméně atmosférických poruch.
V určený den neužívejte alkohol, omezte kávu a kouření, nejste sladkosti, ani maso.
Vyjděte si do přírody, do lesa, kde jsou mohutné stromy (můžete je i obejmout), meditujte a navštivte nějaký hřbitov a položte květiny na opuštěný hrob.
Obstarejte si spiritistickou tabulku, která slouží jako pomůcka k navázání kontaktů s jiným světem.
Podložku dáme na kulatý stůl o jedné noze, který musí být celý ze dřeva, bez kovových šroubů (mějte na mysli, že železo odpuzuje duchy jak dobré, tak i zlé).
Připravte si malý porcelánový talířek, nebo dřevěné, dobře opracované kolečko a na něm zakreslíme velkou šipku.
Nezbytné budou taky dvě voskové svíčky, zapálené po celou dobu seance. Pro jistotu položte stroužky česneku k noze stolu pro odpuzení různých astrálních vampírů a zlých duchů.
Vyberte mezi sebou nejvíce mediální osobu, která bude s duchem hovořit a někoho, kdo bude mimo vytvořený kruh a bude vše zapisovat.
Místnost, kde budete vše provádět, by měla být dobře vyvětraná a nerušená okolními vlivy.
Před začátkem se společně pomodlete, nebo se pohroužete do meditace. Buďte klidní a uvolnění.
Každý účastník musí mít obě nohy položeny pevně na podlaze a oba ukazováčky položeny na okraj talířku, nebo kolečka.
Vybrané médium poprosí ducha zemřelého, na kterém jste se předem domluvili, aby se objevil.
Nakonec poděkujte duchům nebo duchovi a představujte si, jak nehmotná bytost odchází v pokoji pryč.
Poté zapalte kadidlo nebo šalvěj a pro zbavení negativních sil se vykoupejte ve slané vodě

Erbanka.

Druhá tvář

9. července 2011 v 20:03 | Erbanka |  Téma týdne
Další téma týdne: Druhá dvář Inu dost zajímavý téma. Druhá tvář, když si to přečtu napadne měněco hodně psychologickýho. Druhá tvář je v podstatě: Každý lověk má více tváři ((nevim kolik), ale ta druhá se často udává. Někdo má tu druhou zlou, jiný hodnou další Odvážnou, ale každý ji má a musí mít. Druhá tvář je TA co nastavíte, když vám je těsno je o TA kterou nenastavujete tolik, ale přece jenom ji někdy nastavíte, ale pouze, když jde do tuhého. Je to tvář která je vaše skrytá a tolik ji neukazujete. ako u mě tvář kterou tolik neukazuju je tvář SMUTKU nebo ODVAHY PSYCHOLOGICKÁ. Svou tvář SMUTKU se snažím potlačit, dkyž mám nějaké trápení raději ho nedávám najevo proč svou špatnou náladu kazit náladu i druhým??!!!!

A co vaše druhá tvář zamysleli jste se někdy nad tím co to vůbec je, já ANO a hodněkrát a te´d jsem vám to naspala snad jsem to dobrř pochopila lae jestli ne alespoň jsem se vypsala!!!!

Erbanka

Tato žena má tváře: Svou a Odvážnou kterou tolik neukazuje

PRÁZDNINY

2. července 2011 v 21:35 | Erbanka |  Noviny
Jóóó´. Prázdniny jsou taddy jsou tady! Všem přeju hezký léto a prázdniny. Mylsim si, že poslední den ve škole byl nejlepší a to snad pro všechny normální teenagery. Posldní odpočet 10ti sekund než vypadneme na celý léto ue školy. A proto tady mám jednu povídku co jsem jen tak smyslela na prázdniny!

PRÁZDNINY POSLEDNÍ MINUTY ŠKOLY:

Seděla jsem v lavici koukala po třídě, učitel rozdával po jednotlivých dětech vysvědčení a vždycky k tomu měl snužku keců takže jsem se nudila mám pocit, že tamty děti jsi stejně myslely: Naval vysvědčení, ať už můžu vypadnout , ale tvářili se jakoby nic. učitel byl teprve u kluků a až potom holky takže jsme koukali potřídě. Kamarádky si navzájem chvílili šaty a šperky. POlovina dětí co předtím nebyla ve škole se najednou "zázačně" objevily. Když jsem už byla na řadě šla jsem k tabuli převzat si vysvědčení. Stála jsem před učitelem najedou se otevřely dveře a do třídy vtrhnul jiný učitel připadala jsem si divně a měla chu´t se rychle rozeběnout a pořádně ho nakopnout, než jsem to ztihla zavřel dveřře a odešel! Potom co jsem dostala vysvědčení jsem trpěla ve třídě kecy o jsem ani nevnnímala najendou. Všichni zveldy židle nahoru. A začalo se odpočítávat: 10....9....8....7....6....5....4....3.....2....1 TEĎ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Během toho ještě někdo stačil hodit penál přímo před veře, ale to už nikdo nevnímál vzaly jsme aktovky a vyoadly ze školy na dlouhý dva měsíce!!!!!!!!!!!!!!!!

Erbanka
VESELÉ PRÁZDNINY BEZ ÚRAZŮ A NEHOD A S HODNĚ PARTY PŘEJE ERBANKA
Seriály.součást našich životů

2. července 2011 v 21:21 | Erbanka |  Téma týdne
Další článek na téma týdne "Seirály" když jsem přečetla tenhle název řekla jsem si, že to bude hodně jednoduché tak jsem začala psát! Seriály, ať kreslená, hrané, loutkové (a co já vim co jaký ještě) jsou součástí našich životů. Jsou seriály komediální, na které se díváme protože nás vytrhují z reality života a občes, když se chceme zasmát! Jsou seriály detektivní: na které se podíváme když chceme trochu zapátrát a ověřit si bádačské schopnosti. Jsou seriály Akční: kterým já moc neholduju, ale někdo jiný třeba ano koukáme na nikdyž se chceme vyřádit a vyjančit! Mwezi nejlepší seriály všyk ptří seirály neveselá které nás aninepozbudí, ale přnutí se zamyslet a to jsou seriály dramatické, plné reality co zažíváme my sami ale v herečské podobě.

Moje nejoblíbenější seriály:
Simpsonovi
Bleach
Naruto
Grifinovy (Family guy)
Drake a Josh
Futurama
Spongebob v kalhotách
iCarly
V jako Victorie
Big time Rush

a mnoho dalších kdyby jsem je měla všechny vyjmenovat tak by jsem tu byla do 20ti a to dokazuje, že seriál jsou podstatnou součástí našich životů!

Erbanka