Duben 2011

Co je nic?

23. dubna 2011 v 21:47 | Erbanka |  Téma týdne
Tak jsem si řikala, že budu psát články na téma týdne a elikož už je sobota a já bych to pořád vdládala tak píšutéma týdne! Je to divný "Nic! v podstatě co je nic? Víte eistuje spousty takovejhle slov co jsou jednoduchý a člověk ví PŘESNĚ co to je, ale vysvětlit to neni tak jednoduchý, ale přesto se o to pokusim. Nic je nic (to bylo jak pro deb*ly) Ni je prázdno, nikde nikdo nikdy nijak. V podstatě se neděje ani kousek něčeho. POdíváte se na zeď na bílou zeď a na tý nic neuvidíte jenom bílo. Podíváte se na bílí šaty s žádnym vzorkem a tam taky neni nic. Termín co se hodně používá: "Nic se nděje!" neni možno uskutečnit vždycky se něco dít bude sice ne možná tam kde se nacázíte, ale někdo jo, že vy sedíte na židli čumíte na telku a řeknete: "Nic se neděje!" tak lžete protože se děje to co děláte vy sedíte a koukáte je to sice činost jako "stehno", ale pořád to je něco a jinak se všechno děje jinde na světě ve ve smíru a vůbec všude. Tak o by asi bylo to NIC!

Erbanka

Kamarádství

20. dubna 2011 v 20:58 | Erbanka |  Erbanka radí
Ahoj. Teď něco o kamarádství tak poslouchejte! Polde mýho názoru jsou druhy kamarádství:
a) Best friends
b)Normální kámošky
c)Pomlovačky
d)Kamarádky na baterky
e)Přetvářky
f) Přebíračky a kupovky
g) Hrajou na obě strany

V tomhle článku rozebereme do podrobna jak a co dělají tyhle druhy kamarádek a i moje zkušenosti se všema těmahle druhama.

A) Best friends: Tu poznáte tak, že se s ní nikdy nepohádáte a kdž jo tak jenom na chvilčku poznáte jí tak, že vám říká upřímnej názor na vás a je všude s vámi směje se tomu co vy.

B) Normální kámošky: Jsou to holky s kterejma se kamarádíte i přes best friens co vás neokoupnou,když za nima pár dnů nepudete a nezajdete s nima do kina!

C) Pomlouvačky: Kamarádka co od vás vyzvídá tajemství tvrdí, že je NIKDY NIKOMU neřekna a pka vás pomlouvá! Nakonec se s vámi přestane ve škole bavit!

D) Kamarádky na baterky: Holka co se ve škole baví s tou co je nejvíc COOL a POPULÁRNÍ! Na vás se ani neohlédne nepozdraví nic. Potom,když josu všechny COOL holky v tahu tak jde za vámi a kámoší se s vámi a až zase přijedou nechá vás bejt! Prostě vás využívýá!

E) Přetvářky: To jsou holky co nenávidim jsousice podobný jako Kamarádky na baterky, ale jsou o dost horší. Předváděj, že je zajímáte a přetvářej se před vámi. Když třeba máte kluka ona se s vámi spřahne a dělá, že jí zajímáte,aby získala toho kluka.

F) Přebíračky a kupovky: Kamarádí se svámi dokud je neomrzíte svou vás do kina každej den kupujou vám popcorn kupujou si vás kousek po kousku. Potom vám zakážou kamarádit se s cizíma nakecaj vám buch ví co. Řekal bych klidně, že se to dá brát jako šikana, protože to neni všecno co dělej. Dál vám vysloveně vimyjou mozrk a vyhrožujou, že vás nechaj bejt jestli se pudete bavi t s někym jinym. Potom další den Úřijdou a nevysvětlitelně vás nechaj bejt,když jste je už pmrzela tak jdou na jinou a stou celá dokola. Nakonec ám přeberou kamarádky a vy můžete akorát stát v kouktku a říkat si proč jste byla tak blbá a začala se s ní vůbec KDY bavit!

G) Hrajou na obě strany: A konečn typ co nemůžu VYSTÁT! NIKDY NIKDY jsem tenhle typ holek nechtěla poznat,ale je to tak. Představte si, že jsou dvě party vy tuhle holku vezmete k sobě a ona je na vás milá a hodná najednou k ní přijde ta z té druhé part a začna jí přebírat. Vrátí se z pátky k vám do party a vyzvídá a pak to všechno řiká tam tý. Když se jí rozhodnete valoučit z party diví se proč. Když tam tý řekne, že jí nassnáší tak stejně poznáte, že to hrajou. Tlh se opakuje pořád chvíli TA potom ta a pořád dokola, dokud z toho nezmagoříte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: Všchyn typy těhle holek jsem poznala a byla s nimi kamarádka potom jsem litovala a jenom jsem brečela proč jsem si snima začala,když se s někym zkamrádíte tak si zjistěte kdo to vůbec je! Všechno tohle mám doloženo vlastní zkušeností a co je nejhorší všechny tyhle typy jsou z naší třídy potm existují ještě urážlivky,ale myslim, že ty znáte!

Erbanka

Rady a typy

20. dubna 2011 v 20:41 | Erbanka |  Erbanka radí
Nazdárek teď vám poradim super duper věc jde o oblečení jak se oblíknout a jsou tady všechny možnosti!

Doma:
Choď klidně v kalhotkách XD ne, ale vážně na doma legíny ponožky a nějaký volný tričko, když je ti fajn, a když ne tak si vezmi něco hdně tmavýho!

Do školy:
Do školy nos: džíny, tričko s krátkym rukávem, sukni, podkolenky, šatovku. Jo a te´d letí tyrkysová!

Na rande:
Dam ti jednu hodně bohatou skušenost kluci nesnášej, ale nenáviděj to, když si vezmeš šatičky jako princezna na bále coď normálně v poho chovej se k nim jak uznáš za vhodný, když se ti líbí tak ho, ale neurážej! Jinak si vem třeba tu šatovku a legíny, ale nemaluj se protože výsledek bude, že budeš jak z poutě a jeho to naštve!

To byly typy na hadry!

A teď super balící fráze:
Koukej se na něj o hodině aniž by o tom věděl bude dělat, že tě nevidí, a když se usměje tak o znamená, že se mu líbíš
Zvedej obočí
když nco sníš tak se olízni
měj ruce v bok
směj se jeho blejm vtipům
neurážej ho
a nějvíc funguje, kdy ž se slíkneš třeba to podprsenky, ale s legínama na tělák!

Ověřenou vlastní skušeností!!!!!!!!!!!!!!!!

Rady k best friends:
Rady na best friends jsou dost důležitý! Nesmí to vypadat, že si kamarádku kupujete a vůbec tak v podstatě buď kamarádství je nebo ne!

Erbanka

Mám kluka

14. dubna 2011 v 20:45 | Erbanka
Ahoj. Po celém roku a půl čekání mám konečně kluka!

Jak jsme se poznali: Byla jsem s bráchou a kamarádem venku najednou se tam z ničreho nic objevil opálenej kluk z míčem. Když kamarád odešel domu hráli jsme s ním fotbal. Každej den potom pro nás chodil. MOc semi líbil takže jsem jednoho dne začala mluvit o ztazích a co mě zajímá!

Všechno si to zapamatoval a potom jednoho dne jsme začali mluvit o lásce chození toho koho jsme měli dřív a tak a nakonec se to vyvrbylo v dárky. Nejdřív jsem mluvila co mi kluci dávali jaký kytky a tak. Nejdřív jsem dostala tulipány pak mi řekl,že má o mě zájem. A nakonec jsem 11.4. Dostala 17 růží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uprostřed tý ohromný kytice byl řetízek Hello Kitt. Mám ho na moblu a te´d si s Danem (jak se jmenuje) pořád dpisuju!

Tohle je pro tebe lásko:


A už mi píše mi píše.........

Pátrání po Emi a Sally

12. dubna 2011 v 20:01 | Erbanka |  Duchové a nadpřirozeno
!Pátrání po Emi a Sally!
Emi Villas:
Jméno: Emílie
Příjmení: Villas(ová)
Věk: 9 let (ale roste)
Výška: 140 cm
Nevlastní sestra: Sally Janex(ová)
Nevlastní bratr: Sally Janex
Zemřela: ve 21. století
Zabita: Sally a Sallym
Vlasy: Černé nakrátko nad ramena + ofina
Oči: šedé
Pusa: menší červená (jemně)
Obličej: Jako Esther Synková
Vyznání:Židovka
Původ:Mexičanka
Duch: Dobrý
Oblečení, ve kterém byla viděna:
Svršek: Bílá šatovka s mašlí mírně nad břichem
Spodek: Bílé legíny
Ponožky: Bílé kotníčkové s volánky
Boty: Bílé balerýnky s mašličkou.
Sally Janex(ová):
Jméno: Sally
Příjmení: Janex(ová)
Věk: 13 let (neví se zda-li roste)
Výška: 147
Nevlastní sestra: Emi Villas
Bratr: Sally Janex
Zemřela: Nikdy ještě žije
Zabita: Nikým
Vlasy: černé culíky na strany vlasy rovné + ofina
Oči: Šedé
Pusa: Rudá malá
Obličej: Jako Esther Synková
Vyznání: Neznámé
Původ:Neznámý
Oblečení, ve kterém byla viděna:
Svršek: Korzet se šněrovačkou červené barvy styl gotik ramena nap. Krajka
Spodek: I když šaty tak to byla sukně byla černá styl gotik napouklá dole krajka
Ponožky: Černé podkolenky
Boty: Černé kozačky na podpatku
POZNÁMKA: Zabila Emi. Je schyzofrenička a je to údajně Esther, o které se ví,že ji měla uvězněnou v láhvi od minerálky. Nejspíše se Prohaazuje za Emi- je zlá.
Sally Janex:
Jméno: Sally
Příjmení: Janex
Věk: 13 let
Výška: Neznámá
Nevlastní sestra: Emi Villas(ová)
Sestra: Sally Janex(ová)
Zemřel: Není známe, zda-li je naživu
Zabit: Není námé zda-li je zabit
Vlasy: Černé rozcuhané
Oči: Šedé
Pusa: Malá
Obličej: ???
Vyznání: Neznámé
Původ: Neznámý
Oblečení, ve kterém byl viděn:
Svršek: Otrhané bílé tričko
Spodek: Modré kalhoty¨
Ponožky: ???
Boty: Tenisky
Divné sny:
6.4. 2011: Ve snu se mi objevila slečna v zelených šatech podávala mi dopis a říkala: "Záhada je v tom!"
7.4. 2011: Ve snu jsem ležela v posteli a najendou zazvonil mobil (né můj,ale táty) (stále ve snu) Zvedla jsem ho a viděla volání od: 713 725 723 zvedla jsem to a najednou to říkalo: Třináct třináct třinácka záhadná třinácka asi 20 x potom jsem mobil típla /stále ve snu) a vrátila se do postele
12.4. 2011: Ve snu byla mladá žena ve fialových šatech,ale elegantních byla uzavřená v rose měla kolena u brady ruce jak,když se chystá spát,ale brečela. Najednou se ve snu objeil muž a žena se otočila a měla dalších asi 9 očí,ale ne v kůži,ale prostě za okem. Potom jsem se objevila na našem školním hřišti: a najednouněkdo řekl (bylo tmavo a skoro bouřka) řeklo to: "Luštěte dál."
POZNÁMKA: Předtím jsme dlouho neluštili.
Záhadné trojúhelníky: Na našem školním jřišti jsme vyvolali s kamarády ducha Emi (co byl uvězněn v láhvi) a našli jsme v trojúhelníku láhve bez víček, potom o kousek dál v trojúhelníku víčka a potom v trojúhelníku semena.
Od každémo bodu jsme udělali kroky k dalšímu a vypočítali obsah hvězdy co šla z bodu do bodu byla to 9ti cípá hvězda

Pokud nám z pátráním můžete nějak pomoct pište mi na e-mail: EliskaErbanova@centrum.cz

Erbanka

PS:Pokus kliknete na duchové a nadpřirozeno na nápis článku tak najdete anketu hlásněte pleas!