Prosinec 2010

Nový rok

31. prosince 2010 v 23:59 | Erbanka
Sorry,že zase prudim,ale já se nemž dočkat a chci do poslat(tu radost) i čtenářům mích stránek!!!!!Tak si to pojďme trochu přiblížit!


Je 23:41 za 19 minut bude nový rok všude uslyšíme boom boom z krásně pestrobarevných ohňostrojů! POkud jste byli na párty určitě byste slyšeli bouchnutí šampaňskýho a nelývání do skleničky při,kterém by ze každý smál nebo ostatním přál šťastný nový rok!!!!!!!Ale co,když jste doma!!! Se svojí rodinou! Tak to je vůbe nejlepší!!!!! Na stole leží na táccích chlebíčky je tak nějak jedno s čím na chlebíčcích,ale to je fuk!!!! Úderem půnoci si myslím,že zažijeme se svými blízkými daleko hezčí chvli než na párty kde každou chvíli někdo zvrací ječí se tam (typuju dost sprostá slovo)


Nejlepší je být tak kam patříte a to u rodinu je jedno jestli: V luxusní vile.v domě,v bytě,nebo možná venku,ale hlavně,že budete s rodinou to je nejlepší myslím si,že už jsem sice na strány do půlnoci nekouknete,ale i tak,až jsem budete koukat kdy koliv tak ať dste měli Silvestra jákehokoliv tak vš nejlepší do novéh roku!!!!!!!!!!!!

Ohnostroj
shamp
Bouchnutí šampaňskéhopřilit
Přilití šampaňského


2011

2011


Rozdíly mezi Anime a originálem

30. prosince 2010 v 20:28 | Erbanka
Jelikož jsem velikou obtivovatelkou Anime tak mě napadlo jestli naju Anime kostými nalidi jo a našla jsem! Ale tak to byla síla sami se podívejte:Z Anime
panic
Cosplay full metal panic
paic csplayZ Anime
lucky star
Cosplay Lucky star
Lucky star cosplay
Z Anime
Yuki
Cosplay z Vampire Knight
cosplay

Z Anime
Blech Uniform
Cosplay z Bleach
Uniform cosply BleachZ Anime
Ran
Cosplay z Detective Connan
Cosplay


Z Anime
ouran
Cosplay z Ouran
ouran cosplay


Tak co rozdíl je snad jasnej XDXDXD

Co vám příde hezčí pište do komentářů!!!!!!!!!


Anime manga

29. prosince 2010 v 15:57 | Erbanka
Ahoj,už jsem vám sice veselej novej rok popřál,ale přeju znova!!! Šťastnej a veselj,ale OK,už nebudu otravovat!

Jsem velikou,velikou fanynkou Anime a mangy a napado mě doporučit vám pár Anime

Upozornění:Anime jsem nedával podle nejlepšího k nejhoršímu! Ale jen tak

1.
bleach
Bleach! Upřímě nevim proč se to Bůeach jmenuje,ale upozorňuju nikdo tam nezvrací! Je to příběh o 15ti letém Ichigovi Kurosakim,který od malička výdá duchy.Jenoho večera se před ním ujev Rukia Kuciki(shinigami) A,když bude na pokraji smrti předá Ichigovi svou moc!Tak Ichigo bojuje vyhrává i prohrává,ale hlavně získa cenné životní skušenosti!Samzřejmě má i svůj"tým" a v seriálu sou i jiné zápletky!2.
naruto
Poměrně známe Anime o Narutovi! Klukovi co má v sobě zapečetěného liščího démona!Naruto touží stát se hokágem(něco jako prezident) Je v ninja týmu 7!
S ním je tam také:Krásná silná Haruno Sakura! A poslední z klanu uchiha,chiha Sasuke!V každé sérii se objeví nový problém a od jisté série(nemůžu si vzpomenout od jaký) je problém velký a pokračuje i do dalších sérii
3.
Detective conan
Detective Conan! Je detektivní seriál pro mladší no...pro mladší prostě né úplně pro dospělé!
Vyprávý o:Shinichim,kterému je 17 jednoho dne ho na pouti přepadnou mafiáni a dají mu zmenšovací pilulku,která z něh udělá 8smi létého chlapce ovšem z mozkem a chytrostí 17ti letého!
Conan(shinichi) najde útočiště u své dívky Ran,které,ale nic neřekne! Přpady řeší pomocí jejího otce,ketrého uspí a pak si naladí hlas n amotýlku a vše vyřeší!

4.
school rumble
Anime o stredoškolačce Temně,kter se zamiluje do záhádného kluka:Kurasami,kterému se snaží dát všemi zbůsobi najevo,že se jí líbí to jí,ale ovšem moc nejde! Do Temy se zamiluje obávaný školní detektiv a specijalista na boje zblízka! A Snaží se o to samé dát jí najevo,že se mu líbí!Možná to  ní hloupě,al seriál sem začala sledovat nedávno s titulkama,jlikož jsem chtěla vědět o co se jedná a zklamaná jsem rozhodně nebyla úžaný seriál!!!!!!!!!!!!!Hlavně vtipný!!!!!!!!!!PS:Pokud chcete taky doporučit nějaký Anime napište to do komentářů!
Díky Erbanka

PF 2011

28. prosince 2010 v 14:51 | erbanka
Vš nej. do roku 2011 je to super novej rok plnej novejch okamžiků atd.....
Jo jen tak mě napado sem něco dát na novej rok!


Tak ještě jednou šťastnej a veselej PF 2011boom boom boom

PF:2011Lady GaGa

27. prosince 2010 v 18:33 | Erbanka
gaga

Tohle mě dostaalo! Paříž Nádherné kouzelné město s výbornou atmosférou kde se lidi oblékají jak ze zámku!A moje nejoblíbenější zpěvačak vyrazí na nákkupy s holou pr.... no teda to bych nečekala jasně,že Lady GaGa dělá divný věci,asle tohle bylo vopravdu.......


Další Výstřelky Lady GaGa

boty
botyy
A na závěr......

botyyyy

To jso věci

27. prosince 2010 v 18:12 | Erbanka
Hele vim asi,že hodně z vás sledovala Česko a Slovensko má Talent!Ale nevim jestli stevyděli to co zpívali Mako!Mako ten dlouhej název tak já sem si ho zjistila je to:
Taumatawhakatangihangakoauauot
­amateaturipukakapikimaungahoro­nukupokaiwhenuakitanatahuTo je vopravdu síla!!!!!!

Vítejte

26. prosince 2010 v 10:00 | Erbanka
Ahoj vítete na mém blogu! Tento blog je typický dívčí objeví se tu:Něco o celebritch,o knize co píši, o módě a budou tu i typi slečny Eliky!

Proto se neojte napsat svoji otázku a slečna Elika vám na ni odpoví otázky pište na e-mal:minij@centrum.cz


Ciťte se tu jako doma!